Meghan Markle puściły nerwy. Dziennikarka wyprowadziła ją z równowagi

Meghan Markle
Meghan Markle

Meghan Markle cieszy się dużym zainteresowaniem mediów, ponieważ jej osoba wzbudza wiele kontrowersji. Ostatnio podczas wywiadu ze strony dziennikarki padło pewne stwierdzenie, które wyraźnie zdenerwowało żonę księcia Harry’ego. Nie potrafiła ukryć złości.

Meghan Markle i książę Harry w ostatnim czasie trafiają na nagłówki większości tabloidów. Ich odejście z pałacu Buckingham było szeroko komentowane na całym świecie. Oni sami teraz częściej udzielają wywiadów i zabierają głos w sprawach społecznych. Nie zawsze jednak udzielanie wywiadu idzie po ich myśli, czego najlepszym dowodem jest to, co wydarzyło się ostatnio.

Podczas ostatniego wydarzenia kobieta chciała opowiedzieć o wykluczeniu społecznym i hejcie, który dotyczy większości ludzi na świecie. Jej pewność siebie została jednak bardzo szybko ugaszona przez prowadzącą. Podczas rozmowy z ust dziennikarki padły słowa, sugerujące Maghan, że nie jest ona jedyną kobietą w obecnym tam gronie, która ma siłę przebicia. Mina żony księcia Harry’ego zbledła w mgnieniu oka.

Meghan Markle wyprowadzona z równowagi przez dziennikarkę

Zachowanie Meghan w moment zmieniło się o 180 stopni. Widać to było nie tylko po tym, w jaki sposób od tamtej pory się wypowiadała, ale również po tym, jak zachowywało się jej ciało. Starała się za wszelką cenę nie pokazać tego po sobie i kontynuować rozmowę, jednak to było silniejsze od niej.

Jako że wcześniej pod jej adresem padały same pochwały, ciężko było jej zmierzyć się z takimi słowami. Jej wzrok mówił sam za siebie. Postawę księżnej Sussexu przeanalizował specjalista od mowy ciała, który od razu zauważył, że to ona chciała być gwiazdą tej rozmowy, przez co dominacja dziennikarki wyprowadziła ją z równowagi.

Meghan Markle jak widać, pewnie czuje się tylko wtedy, gdy słyszy pochwały na swój temat, a jakiekolwiek słowa krytyki są przez nią odbierane jako próba ataku. Jej zachowanie nie umknęło uwadze mediów. Według wielu, udzielenie tego wywiadu, było dla niej małą porażką.

Zobacz także: