To już prawdziwa plaga. Po spotkaniu z nimi ludzie trafią na ostry dyżur

ostry dyżur włochate gąsienice
Departament Leśny Wirginii, David T

To już prawdziwa plaga. Po spotkaniu z tymi włochatymi stworzeniami ludzie trafiają na ostry dyżur. Zaczynają wymiotować, mają gorączkę, ale nie tylko. Jadowite gąsienice gryzą ludzi, wprowadzając w ich organizm toksyny. O swoim spotkaniu z niesamowicie niebezpiecznym insektem opowiedziała 55-latka.

Włochate gąsienice, po spotkaniu których ludzie trafiają na ostry dyżur żyją głównie na południu USA. Mogą mieć od 3 do 3,5 cm długości, a ich ciała całkowicie ukryte są w sierści, mają także kolce, a ukłucie nimi powoduje u ludzi silny ból, gorączkę, wymioty, obrzęki ciała.

Zenek Martyniuk rozwiedzie się z żoną?! Sąsiedzi alarmują: w ich domu dochodzi do koszmarnych awantur

Po spotkaniu z włochatymi gąsienicami ludzie trafią na ostry dyżur z poważnymi

Na alarm biją przedstawiciele stanu Wirginia, którzy ostrzegają mieszkańców przed plagą włochatych gąsienic. I chociaż eksperci twierdzą, że naturalni wrogowie, głównie ptaki, kontrolują ich populację. Zapowiedzieli także, że jeśli sytuacja się nasili, zamierzają użyć środków owadobójczych.

Do Departamentu Leśnictwa w Wirginii masowo trafiają doniesienia o ludziach, którzy spotkali jadowitą gąsienicę.

Co ona sobie zrobiła z włosami?! Jolanta Kwaśniewska zaszalała z metamorfozą, aż trudno uwierzyć (FOTO)

55-latka opowiada o spotkaniu z jadowitą gąsienicą, po którym trafiła na ostry dyżur

55-letnia Crystal Gaston z Richmond wyszła przed dom i otworzyła bagażnik w swoim samochodzie. Nagle poczuła przeszywający ją, niewyobrażalny ból.
– Czułam się dokładnie tak, jakby gorący nóż przebił mi łydkę. Byłam pewna, że zobaczę kawałek metalu wystający z mojego samochodu – powiedziała kobieta dziennikarzom „Daily Progress”.

55-latka trafiła na ostry dyżur. Lekarze musieli zneutralizować toksyny, które znalazły się w jej organizmie po spotkaniu z włochatą gąsienicą. Powrót do stanu sprzed tego spotkania zajął jej 3-dni.

Od jutra ważna zmiana w robieniu zakupów, zmieniają się godziny otwarcia sklepów. Biedronka wydała specjalne oświadczenie

Włochate gąsienice pojawiły się także na Florydzie. Na Facebooku przerażona nimi matka 15-latka podzieliła się ostrzeżeniem z internautami. Po spotkaniu z insektem chłopiec również trafił do szpitala.

Po spotkaniu z jadowitą gąsienicą natychmiast trzeba zrobić jedną rzecz

Eksperci z uniwersytetu w Wirginii zalecają, by po ukąszeniu przez włochatą gąsienicę, natychmiast przemyć raną dużą ilością wody. Dzięki temu będziemy mogli usunąć truciznę znajdującą się na skórze. Należy usunąć wbite przez nią w ranę igiełki. Najlepiej do tego ma służyć… taśma klejąca. Po zaklejeniu rany należy szybko oderwać ją od skóry i w ten sposób pozbędziemy się kolców.

Ewa Drzyzga jest cieniem człowieka po zdradzie męża, a widzowie nie mieli dla niej litości. Wylała się na nią fala krytyki