Rafał Ziemkiewicz o Monice Jaruzelskiej. Niektórzy mogą być zdziwieni

Rafał Ziemkiewicz
Fot. YouTube/Telewizja Republika

Rafał Ziemkiewicz, znany publicysta, na antenie Telewizji Republika nawiązał do swojej znajomości z Moniką Jaruzelską. Niedawno gościł bowiem w jej internetowym programie w serwisie YouTube.

Ziemkiewicz gościł w programie Jaruzelskiej już jakiś czas temu. Po kilku miesiącach rozmowa zniknęła jednak z serwisu YouTube. Pracownicy portalu wideo uznali bowiem, że nagranie narusza standardy społeczności i usunęli je.

Monika Jaruzelska i Rafał Ziemkiewicz czynili starania, aby nagranie przywrócić, jednak ich działania spaliły na panewce. YouTube był nieugięty i wywiadu nie przywrócił.

Publicysta i Jaruzelska podjęli więc kolejną próbę. Nagrali nową rozmowę, którą udostępnili w siec. Okazało się, że wideo cieszy się ogromną popularnością na YouTube i bardzo szybko zyskuje popularność.

W programie na antenie Telewizji Republika Rafał Ziemkiewicz postanowił opowiedzieć o swojej znajomości z Moniką Jaruzelską. Niektórzy zarzucają mu bowiem, że zbytnio spoufala się z córką komunistycznego generała, Wojciecha Jaruzelskiego.

Rafał Ziemkiewicz o Monice Jaruzelskiej. Niektórzy mogą być zdziwieni

Ziemkiewicz przyznał, że nie rozumie, dlaczego niektórzy oburzają się na jego rozmowę u Moniki Jaruzelskiej. Publicysta twierdzi bowiem, że jest ona bardzo dobrą dziennikarką i nie powinna odpowiadać za błędy swojego ojca.

Jeżeli ktoś się oburza na moją rozmowę z Moniką Jaruzelską to mówię, że to jest dobra dziennikarka, ma inne poglądy niż ja i moi widzowie i nie może odpowiadać za swojego ojca, wobec którego nie jest bezkrytyczna” – powiedział Rafał Ziemkiewicz.

Nagranie Ziemkiewicza i Jaruzelskiej cieszy się dużą popularnością. Na ten moment zanotowało bowiem ponad 130 tysięcy wyświetleń. Należy się spodziewać, że będzie ich jednak coraz więcej. Internauci ochoczo udostępniają bowiem film na swoich profilach.