Cała Polska zobaczy nagie zdjęcia Julii Wieniawy. Już wkrótce obiegną kraj

Julia Wieniawa nago zdjęcia

Julia Wieniawa nago? Zapewne wielu fanów celebrytki, zwłaszcza płci męskiej, chętnie zobaczyłoby ją bez „zbędnych” elementów garderoby. Jak się okazuje, już wkrótce najprawdopodobniej będą mieć ku temu okazję.

Jedna z najpopularniejszych aktorek młodego pokolenia, czołowa influencerka i hobbystyczna wokalistka. Zaledwie 22-letnia Wieniawa ma już ogromne doświadczenie w show-biznesie. Angażuje się w większość głośnych projektów na małym i dużym ekranie, a także otrzymuje mnóstwo intratnych ofert reklamowych.

Masz te aplikacje? Lepiej je usuń. Twoje poufne dane trafią w niepowołane ręce

Przede wszystkim jednak Julia Wieniawa jest celebrytką, której kariera zaczęła się już gdy była dzieckiem. Jak wiadomo, już osiem lat temu zyskała popularność dzięki roli w kultowym serialu TVP – Rodzinka.pl. Wówczas jeszcze jako nastoletnia dziewczynka. Dziś natomiast podbija serca fanów już jako dorosła, obłędnie seksowna kobieta.

Julia Wieniawa nago? Te zdjęcia już wkrótce obiegną kraj

Czy zobaczymy gwiazdę tak, jak ją Pan Bóg stworzył? Otóż, jak przyznaje sama Julka, to bardzo możliwe. Taka jej deklaracja to niemal pewna sesja, gdyż „branża” nie przepuści takiej okazji. Tym bardziej, że internauci coraz częściej „pytają” internetowe wyszukiwarki o pikantne ujęcia z udziałem tej znanej aktorki.

Na antenie TVN Julia Wieniawa przyznała, że jeszcze nigdy nie pozowała nago. Początkowo twierdziła, że byłoby to dla niej zbyt krępujące. W dalszej części jej wypowiedzi usłyszeliśmy jednak, że mogłaby wziąć udział w takiej sesji, ale pod jednym warunkiem.

Pamiętacie Oliwie z pierwszej edycji "Love Island"? Znalazła szczęście u boku uczestnika programu "Top Model"

Mianowicie fotografem, z którym miałaby współpracować, musiałby być Marcin Tyszka. 44-letni Tyszka, którego zdjęcia publikowały najbardziej prestiżowe magazyny, najpewniej zatem skorzysta z „zaproszenia” młodej celebrytki. Co konkretnie powiedziała Wieniawa, wypowiadając się w programie Top Model?

Julia Wieniawa nago zdjęcia

Przyznała wprost, że przed Tyszką nie wstydziłaby się pozować nago. – Ja nie miałam nigdy tak nagiej sesji. Co prawda miałam dużo odważnych zdjęć. Mam troszkę większe doświadczenie, nie jestem modelką, ale podchodzę do tego po aktorsku – przyznała Julia Wieniawa. Później dodała, że nieco doświadczenia w tej sferze zebrała na planach filmowych. Miała rzecz jasna na myśli pracę przy scenach łóżkowych. Tam, niestety, dochodził element krępacji z powodu obecności licznej ekipy filmowej.

Nie żyje znana prezenterka TVP i dziennikarka. Stacja przekazała tragiczne wiadomości

To jest moja rola i ciało jest moim narzędziem. Wiem, że rozebrać się przy osobach obcych jest trudno. Znam to ze scen łóżkowych w różnych filmach i serialach, zawsze wychodzi jak najwięcej osób z planu. Zostaje tylko reżyser i operator, ale nadal jest ta krępacja – powiedziała Julia Wieniawa.

źródło: otopress.pl, Wikipedia