Michał Koterski i Anna Lewandowska. Co łączy tych dwoje? O tym nikt nie wiedział

Michał Koterski Anna Lewanodwska
Michał Koterski Anna Lewanodwska

Michał Koterski i Anna Lewandowska to według wielu dość nietypowy duet. Okazuje się, że tych dwoje naprawdę wiele łączy. Ostatnio aktor zdecydował się opowiedzieć o tym, skąd się znają. Ich fani nie kryli zaskoczenia, nikt się nie spodziewał. 

Zarówno Michał Koterski, jak i Anna Lewandowska cieszą się dużą popularnością. Oboje znają wiele osób z branży show-biznesu i z wieloma z nich się przyjaźnią. Takie znajomości często są zawierane podczas wspólnych projektów, planów filmowych czy reklam. Większość celebrytów poznaje się również na imprezach, na których zbiera się cała śmietanka show-biznesu.

Emeryci w przyszłym roku odetchną z ulgą? ZUS zapowiada obiecujące zmiany

Okazuje się jednak, że ta dwójka poznała się w zupełnie inny sposób, a ich znajomość swoje początki miała już lata temu, kiedy oboje byli jeszcze dziećmi. Jakiś czas temu na profilu Michała pojawiła się ich wspólna fotografia, a gwiazdor żartobliwie wspomniał o tym, że Anna, kiedy była mała, zawsze siadała mu na kolanach. Skąd zatem znają się celebryci?

Michał Koterski i Anna Lewandowska. Co łączy tych dwoje?

Artysta podczas jednego z ostatnich wywiadów wrócił wspomnieniami do chwil, w których byli z Anną bardzo blisko. Opowiedział o tym, że mało kto wie, ale ich rodzice wspólnie tworzyli filmy. Właśnie przez to, oni będąc dziećmi, dużo czasu spędzali razem. Mężczyzna dodał także, że nie wydaje mu się, żeby ogromna sława wpłynęła na zachowanie Lewandowskiej.

Polsat przekazał tragiczne informacje. Nie żyje legendarny, polski piosenkarz

„Anka jest super, Robert jest super, są to ikony pod każdym względem i takie nasze dobra narodowe i na pewno noszą ogromny ciężar na swoich plecach. Ja myślę, że oni mają trudniej, niż nam się wydaje i podziwiam takich ludzi” – wyznał Michał Koterski.

Rzeczywiście mało kto spodziewał się tego, że Michał Koterski i Anna Lewandowska znają się od dziecka i sporą część dzieciństwa spędzili razem. Wprawdzie dziś nie są najbliższymi znajomymi, jednak wspólne wspomnienia z dzieciństwa zawsze będą ich łączyć.

Lara Gessler zdradza przepis na pyszny obiad. Prosty w wykonaniu i niezwykle smaczny