Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” za bardzo poczuła sławę? „Kobieto tobie naprawdę pomału odbija”

Agnieszka Kotońska "Gogglebox"
Agnieszka Kotońska "Gogglebox"

Agnieszka Kotońska z programu „Gogglebox” nie od dziś wzbudza kontrowersje wśród widzów programu. Ostatnio spłynęła na nią fala nieprzyjemnych komentarzy, a wszystko za sprawą jednego filmiku. Widzowie uważają, że uczestniczka reality show jest już dosłownie wszędzie, przez co zaczyna ich męczyć jej wizerunek. 

Agnieszka Kotońska swoją popularność zawdzięcza programowi „Gogglebox”. To właśnie dzięki niemu zyskała sympatie widzów, jednak w pewnym momencie zaczęło to iść w bardzo złą stronę. Uwielbienie zaczęło się przeradzać w niechęć do jej osoby, ponieważ wielu uważa, że sława źle na nią wpłynęła.

Krzysztof Jackowski przeraża kolejną wizją. "W naszym kraju bardzo szybko zostanie wprowadzony stan wyjątkowy"

Początkowo kobieta była bardzo naturalna, a jej poczucie humoru sprawiło, że widzowie ją pokochali. Kiedy jednak ta wyczuła, że ma sporą grupę odbiorców, zaczęła na swoim profilu reklamować wszystko, co popadnie, a do tego z Instagrama przeniosła się również na TikToka, co dla wielu było już przesadą. Internauci złośliwie dopytują „opanowałaś już wszystkie apki?”. Wszystko działo się przy okazji najnowszego wpisu.

Agnieszka Kotońska przesadza? 

Kobieta udostępniła filmik, na którym spryskuje się perfumami, co było oczywistą reklamą produktu. Wielu wytknęło jej to, że nigdy nie pracowała, a gdy teraz poczuła, że można zarobić na udostepnieniu jednego zdjęcia, to zaczęła robić to nagminnie. Dodatkowo jej obserwatorzy twierdzą, że z uwagi na to, że ma już swoje lata, niesmacznie patrzy się na te wszystkie filmiki i zdjęcia, na których wygina się w skąpych ubraniach.

Program "Tomasz Lis na żywo" wróci na antenę? Dziennikarz przymila się do dużej stacji

„Pani Agnieszko trochę oleju do głowy życzę”, „Weź Ty znowu szajs reklamujesz i nawet na Tiktok Cie przywiało, masakra”, „Kobieto Tobie naprawdę pomału odbija”, „Wszystko pięknie ładnie ale w pewnym wieku pewne ubrania po prostu nie pasują. Sukienka świetna, ale dla 18 latki na imprezę” – można przeczytać w komentarzach.

Agnieszka Kotońska zyskała sympatie właśnie dzięki byciu naturalną kobietą, która nie przejmuje się swoim wyglądem. Nie trudno jednak zauważyć, że im większą gwiazdą się czuje, tym większą wagę przywiązuje do tego, jak wygląda. Nie za to jednak polubili ją fani, przez co teraz są oburzeni jej zachowaniem.

Masz te aplikacje? Lepiej je usuń. Twoje poufne dane trafią w niepowołane ręce

https://www.instagram.com/p/CGIBQanJ2o-/