Krzysztof Jackowski przeraża kolejną wizją. „W naszym kraju bardzo szybko zostanie wprowadzony stan wyjątkowy”

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski słynie ze swoich barwnych przepowiedni, które już niejednokrotnie się spełniły. Tym razem mężczyzna znów nie ma dobrych wieści dla naszego kraju. Zabrał głos w sprawie pandemii i wprowadzania kolejnych obostrzeń. To, co powiedział, napędziło strach wśród osób wierzących w jego wizje. 

Krzysztof Jackowski chętnie dzieli się z szerszym gronem tym, co uda mu się zobaczyć podczas wizji. Jasnowidz z Człuchowa regularnie prowadzi transmisje na żywo, w których odpowiada na pytania swoich widzów i opowiada o tym, co zobaczył. Wielu sceptycznie podchodzi do tego, co mówi mężczyzna z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Biorąc pod uwagę fakt, że wiele z jego przepowiedni było trafnych, zawsze jest jakieś ryzyko.

Program "Tomasz Lis na żywo" wróci na antenę? Dziennikarz przymila się do dużej stacji

Ostatnio opowiedział o tym, jak będzie rozwijała się sytuacja pandemiczna w naszym kraju. Według niego będzie coraz gorzej.

„Widziałem taki obrazek, gdzie jest mnóstwo kolejek i karetek przed szpitalami zakaźnymi. Wzrost pandemii będzie duży w najbliższym czasie, bardzo duży. To idzie wszystko w kierunku zrobienia trzech bardzo ważnych restrykcji. Nie wykluczam, że w naszym kraju też bardzo szybko zostanie wprowadzony stan wyjątkowy” – informuje.

Masz te aplikacje? Lepiej je usuń. Twoje poufne dane trafią w niepowołane ręce

Krzysztof Jackowski przeraża kolejną wizją, tym razem chodzi o pandemie

Odniósł się również do funkcjonowania szkół. Twierdzi, że rząd chce pokazać, że w niektórych gałęziach nie jest jeszcze tak źle. Dlatego właśnie nie chce wprowadzać dodatkowych obostrzeń, ale prędzej czy później się one pojawią. Wzrost zakażeń wciąż będzie rósł, dlatego trzeba będzie użyć nadzwyczajnych środków. Dodatkowo Jackowski przewiduje, że jeśli sytuacja wciąż będzie się pogarszać, to rząd zaangażuje także wojsko.

„Premier uruchomi resort wojskowy i wojska będzie dużo. Teraz ta sytuacja jest jeszcze kontrolowana, także ja uważam, że w kwestii dwóch tygodni nastąpi takie załamanie, że będzie bardzo dużo wojska. Dojdzie do takiej sytuacji, że w niektórych rejonach Polski przemieszczanie się będzie musiało być uzasadnione (…) Dojdzie do sytuacji, w której pan premier da resortowi obrony, czyli wojska, nadzwyczajną władzę decyzyjną. To będzie cwane, ponieważ restrykcje będą naprawdę niekonstytucyjne chwilami, ale nie będzie decydowała o tym władza, tylko resort wojska” – twierdzi Krzysztof Jackowski.

Cała Polska zobaczy nagie zdjęcia Julii Wieniawy. Już wkrótce obiegną kraj

Jasnowidz uważa, że to nadchodzący listopad będzie decydujący. Dzięki niemu dowiemy się, o co tak naprawdę chodzi i co dalej.