Wiktoria Gąsiewska została twarzą Biedronki? Tego jeszcze nie było

Wiktoria Gąsiewska
Wiktoria Gąsiewska

Wiktoria Gąsiewska ma dopiero 21 lat, a na swoim koncie odnotowała już wiele sukcesów zarówno tych większych, jak i trochę mniejszych, które po prostu były dla niej nowym doświadczeniem. Młoda aktorka próbuje swoich sił w różnych dziedzinach, ale chyba nikt nie spodziewał się, że jej twarz ujrzymy w gazetkach marketu Biedronka!

Wiktoria Gąsiewska chętnie reklamuje róże produkty i marki. Już niejednokrotnie mieliśmy okazje zobaczyć ją w kampaniach reklamowych, a na jej Instagramie wiele zdjęć to posty sponsorowane, na których zachwala kosmetyki danej marki czy poleca obuwie bądź ubrania.

Małgorzata Kidawa-Błońska oburzona słowami Sasina. Wicemarszałek Sejmu mocno uderza w rząd

Młoda gwiazda cieszy się dużą popularnością, dzięki czemu na propozycje współprac nie może narzekać. Ostatnio pojawiła się w gazetce marketu Biedronka, reklamując nową ofertę. Dyskont co jakiś czas wprowadza nowe produkty do swojego asortymentu i bardzo często nie są to rzeczy spożywcze. Ostatnio market reklamował, że do swojej oferty wprowadza odzież i dodatki, co właśnie zareklamowała aktorka znana z serialu „Rodzinka.pl”.

Wiktoria Gąsiewska nową twarzą Biedronki?

Ostatnio jej Instagram obfituje w polecenia perfum Cthru. Została nową twarzą tej marki, zatem stara się dać z siebie wszystko przy tej kampanii. Regularnie publikuje posty z poleceniem nowych zapachów. Okazuje się jednak, że to niejedyna współpraca, jaką ostatnio udało jej się nawiązać.

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" za bardzo poczuła sławę? "Kobieto tobie naprawdę pomału odbija"

Dziewczyna użyczyła swojego wizerunku do zareklamowania sukienek znanej marki, które będą dostępne w Biedronce. Z pewnością jej twarz może zachęcić do zakupów młode dziewczyny, które będą chciały mieć tak piękną sukienkę, jak ich idolka. Nie zmienia to jednak faktu, że jej twarz w gazetce popularnego dyskontu była niemałym zaskoczeniem.

Wiktoria Gąsiewska z pewnością ma przed sobą jeszcze wiele współprac. W związku z tym, na pewno jeszcze nie raz nas zaskoczy czymś, czego zupełnie byśmy się nie spodziewali. Jak podoba Wam się jej nowa kampania?

Krzysztof Jackowski przeraża kolejną wizją. "W naszym kraju bardzo szybko zostanie wprowadzony stan wyjątkowy"