Mamy zdjęcia Igi Świątek z dzieciństwa. Trudno ją na nich rozpoznać, co za widok

Iga Świątek
Iga Świątek

Iga Świątek ostatnio jest na językach ludzi na całym świecie. Wszyscy przyglądający się jej sukcesowi nie mogą uwierzyć w to, że tak wiele udało jej się osiągnąć w tak młodym wieku. Jeszcze niedawno była małą dziewczynką, która po prostu lubiła grać w tenisa. Jak wyglądała w dzieciństwie? 

Iga Świątek może teraz cieszyć się ogromną sławą. Wszyscy trzymali kciuki za to, by dziewczyna wygrała Roland Garros i tak też się stało. W dniu jej niesamowitego osiągniecia zewsząd spływały gratulacje. Nawet największe gwiazdy udostępniały jej zdjęcia, wyrażając swoje uznanie.

Widzom show Polsatu aż odebrało mowę. Koszmarny wypadek na wizji, ofiara trafiła do szpitala

Coś, co przykuwa największą uwagę to zdecydowanie młody wiek dziewczyny. Okazuje się, że największe wsparcie ma w swojej rodzinie, która była z nią od początków jej przygody ze sportem. Pasją do tenisa młoda gwiazda sportu zaraziła się od swojej starszej siostry. Z czasem jednak dziewczyna przestała kontynuować swoją przygodę z tenisem, a jej młodsza siostra zaczęła zdobywać coraz lepsze wyniki.

Jak wyglądała Iga Świątek w dzieciństwie? 

Rodzice tenisistki relacjonują, że każde zawody ich córki to dla nich ogromne emocje, a napięcie rośnie wraz ze zbliżającym się końcem rozgrywki. Jej mama twierdzi również, że typowe dla tenisa jest właśnie odwrócenie całego wyniku w ostatnich setach. Kobieta wyznaje dodatkowo, że jej córka zawsze była uparta i lubiła o wszystkim decydować.

Wszystkich Świętych. Rafał Trzaskowski uprzedza rząd i apeluje do Polaków!

Dorota Świątek podkreśla także, że zawsze uczyła swoją córkę, że jej sukces nie zależy od tego, jaki będzie wynik meczu, ale od tego, w jakim stylu będzie walczyć. Jak widać, Iga wzięła sobie słowa mamy do serca, ponieważ wszystkie jej rozgrywki odbywają się w niesamowitym stylu.

Patrząc na jej zdjęcia z dzieciństwa aż trudno sobie wyobrazić, że ta mała dziewczynka zaledwie kilka lat później osiągnie taki sukces. Iga Świątek podbiła serca wszystkich swoim niesamowitym uśmiechem, który cały czas jej towarzyszy. Jak widać, od najmłodszych lat nie schodził z jej twarzy. Spójrzcie sami, jak wyglądała mała przyszła gwiazda tenisa.

Tylko tak zatrzymamy epidemię? Dr Paweł Grzesiowski wskazuje rozwiązanie

Jest pilne ostrzeżenie IMGW dla wielu Polaków. Pogoda oszaleje, lepiej zostać w domu