Właśnie poinformowano o rodzinnej tragedii ministra zdrowia. Nie żyje najbliższa mu osoba

informacje Adam Niedzielski

Polsat podał informacje o rodzinnej tragedii nowego ministra zdrowia, Adama Niedzielskiego. Szef resortu miał być gościem „Wydarzeń” w miniony poniedziałek. Musiał jednak odwołać swój udział w programie z powodu śmierci najbliższej mu osoby.

Rzecznik ministra zdrowia, Wojciech Andrusiewicz, przekazał telewizji informacje, że nowy minister zdrowia nie dotrze do studia Polsatu. Okazuje się, że powodem jest śmierć najbliższej mu osoby.

Rząd wprowadzi dodatkowe dni wolne od pracy przez Wszystkich Świętych i pandemię? Znamy szczegóły

Informacje o rodzinnej tragedii ministra zdrowia obiegają media

Adam Niedzielski odwołał swój udział w programie Polsatu. Nieobecność ministra zdrowia wytłumaczył jego rzecznik:

– Minister ma pilne sprawy związane z rodziną. To tragedia związana ze śmiercią najbliższej ministrowi osoby – przekazał Andrusiewicz.

W Polsce szaleje epidemia koronawirusa, jednak rzecznik ministra zdrowia od razu zaprzeczył, że był on powodem śmierci członka rodziny Adama Niedzielskiego.

Rząd wprowadza kolejne zakazy. Nie zjesz już na mieście, nie napijesz się i inne, wielu będzie oburzonych

– Ta sytuacja nie jest związana z Covidem, ale z chorobą bliskiej ministrowi osobie i niestety ze śmiercią – przekazał rzecznik MZ.

Prowadząca „Wydarzenia” Dorota Gawryluk złożyła za pośrednictwem Wojciecha Andrusiewicza najszczersze kondolencje dla Adama Niedzielskiego i jego rodziny.

Łukasz Szumowski w szpitalu. Nie jest z nim dobrze, mamy najnowsze informacje