Kuba Wojewódzki nie wytrzymał i wstawił wpis nt. masek. „Nie ma żadnej epidemii” [FOTO]

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki, znany showman i celebryta, wstawił zdjęcie, które nawiązuje do obecnej sytuacji pandemicznej w Polsce. Jego wpis odbił się bardzo szerokim echem.

Rozwój pandemii w Polsce nie ulega wątpliwości. Dziś odnotowano bowiem ponad 6 tysięcy zakażeń. To wzrost o ponad 1,5 tysiąca w porównaniu z dniem wczorajszym.

Pomimo tego istnieje duża grupa osób, które podważają konieczność stosowania obostrzeń. Krytykują obowiązek zasłaniania ust i nosa czy zachowania dystansu społecznego. To spotyka się z kolei ze sprzeciwem drugiej strony, która wie, że stosowanie się do reżimu sanitarnego w obecnej chwili jest koniecznie.

W tej grupie znajduje się m.in. Kuba Wojewódzki. Celebryta zamieścił bowiem na Instagramie wpis, w którym nawiązał do teorii spiskowych dotyczących maseczek. Showman i prezenter obśmiał przy okazji tych, którzy kwestionują obowiązek i potrzebę noszenia maseczki. Jego wpis odbił się szerokim echem w sieci i wywołał mnóstwo komentarzy.

Kuba Wojewódzki nie wytrzymał. Wstawił wpis nt. maseczek

Do swojego wpisu Wojewódzki dołączył zdjęcie. Widać na nim celebrytę w towarzystwie dwóch kobiet. Cała trójka ma na twarzach maseczki, przy czym Kuba Wojewódzki dużą maskę z filtrem.

„Nie ma żadnej epidemii” – napisał, oczywiście ironicznie, celebryta. „Dziękuję wszystkim koronasceptykom. Dzięki Wam czuje że nie zmarnowałem czasu w podstawówce” – dodał.

Pod wpisem rozpętała się prawdziwa burze. Wielu internautów nadal kwestionowało bowiem obowiązek noszenia maseczek oraz pozostałe obostrzenia wprowadzone przez polski rząd. „To po co ci kaganiec jeszcze łańcuszek i będziesz ujadał jak wiejski kundel” – napisał, wyjątkowo obraźliwie, jeden z internautów.

Podobnych komentarzy było oczywiście więcej. Kuba Wojewódzki naczytał się inwektyw na swój temat. Pocieszające jest jednak to, że przez ostatnie lata z pewnością obył się z nimi i dziś nie robią na nim większego wrażenia.

Damian Zioło
Absolwent dziennikarstwa na UW. Interesuje się głównie polityką. Na Otopress.pl zajmuje się głównie publicystyką.
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x