Łukasz Szumowski w szpitalu. Nie jest z nim dobrze, mamy najnowsze informacje

Łukasz Szumowski w szpitalu

Łukasz Szumowski trafił do szpitala. Z byłym ministrem zdrowia nie jest dobrze, konieczna jest specjalistyczna opieka medyczna. Wiemy, w jakim obecnie stanie jest polityk. 

Pod koniec września media podały informacje, że Łukasz Szumowski uzyskał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Następnego dnia podano do wiadomości, że wynik był fałszywie pozytywny. Jak ustalili dziennikarze Wirtualnej Polski, Łukasz Szumowski naprawdę zaraził się koronawirusem i właśnie przebywa w szpitalu, a jego stan nie jest dobry.

Gwiazda polskiego Big Brothera urywała, że ma wyjątkowo paskudnego raka. Smutne informacje

Łukasz Szumowski z koronawirusem w szpitalu. Nie jest dobrze

Były minister zdrowia miał zarazić się koronawirusem od córki. Doniesienia Wirtualnej Polski podchwycili reporterzy „Faktów TVN”, którzy potwierdzili, że Łukasz Szumowski naprawdę ma koronawirusa i trafił do szpitala. Dziennikarka TVN24 poinformowała także, że obecny stan byłego ministra zdrowia nie jest dobry. Łukasz Szumowski ma problemy z oddychaniem i duszności i wymaga specjalistycznej opieki medycznej.

Pierwsze doniesienia o koronawirusie u ministra zdrowia przekazał pod koniec września Onet. I choć Szumowski potwierdził te informacje w rozmowie z RMF FM, to już następnego dnia Super Express poinformował, że były minister zdrowia zakończył kwarantannę i ozdrowiał.

CBA zatrzymało gwiazdora TVN. Szokujące doniesienia z ostatniej chwili

– Nie kontaktuję się z mediami, potrzebuję trochę odpoczynku (…). Jestem chory i przebywam w szpitalu. Poprzedni wynik, sprzed kilkunastu dni prawdopodobnie był w moim przypadku fałszywie dodatni, co czasem, przy tak czułej metodzie, się zdarza – powiedział Łukasz Szumowski.

Dziennikarz WP spytał byłego ministra zdrowia, jak się obecnie czuje. Szumowski odpowiedział jednak zdawkowo.

– Bywało lepiej – usłyszeliśmy z ust byłego ministra.

Właśnie poinformowano o rodzinnej tragedii ministra zdrowia. Nie żyje najbliższa mu osoba
Z ostatniej chwili: Premier Mateusz Morawiecki na kwarantannie. Jest specjalne oświadczenie