Magda Gessler pokazała zdjęcie ze ślubu swojej córki. Wszyscy zwrócili uwagę na jeden szczegół

Magda Gessler
Magda Gessler

Magda Gessler już niedługo zostanie szczęśliwą babcią, ale jeszcze przed przyjściem na świat wyczekiwanego dziecka swojej córki, została teściową. Media obiegła informacja na temat ślubu Lary, w związku z czym, jej mama postanowiła okazać swoją dumę z pociechy i wstawić jej zdjęcie na swój profil. Fanom restauratorki w oczy rzucił się jeden szczegół, od którego ciężko oderwać wzrok. 

Magda Gessler nie kryje radości związanej ze zmianami, jakie następują w ich rodzinie. Najpierw wiadomość o błogosławionym stanie Lary, a teraz jej ślub! Córka gospodyni programu „Kuchenne rewolucje” długo zwlekała z poinformowaniem o swojej ciąży. Kiedy jednak w końcu zdecydowała się to zrobić, jej fani oszaleli i teraz wszyscy razem z nią z niecierpliwością wyczekują momentu narodzin dziecka.

Żona Marcina Mroczka przeszła powalającą metamorfozę. Teraz wygląda zupełnie inaczej, mamy zdjęcia

Cukierniczka długo utrzymywała w tajemnicy to, że niedługo stanie na ślubnym kobiercu. Wprawdzie wcześniej pochwaliła się zaręczynami, jednak milczała na temat ślubu. Dopiero po ceremonii wraz z ukochanym postanowili podzielić się wyjątkowymi fotografiami, upamiętniającymi to wydarzenie.

Magda Gessler dzieli się zdjęciem ze ślubu córki, jeden szczegół zaciekawił jej fanów

Dumna mama postanowiła udostępnić zdjęcie swojej pociechy na Instagramie. Na fotografii widać jedynie kawałek pleców Lary i jej piękną fryzurę, jednak to nie to najbardziej zaciekawiło obserwatorów restauratorki. Spod sukni panny młodej wyłania się jej ogromny tatuaż na plecach, na który ciężko nie zwrócić uwagi.

Właśnie poinformowano o rodzinnej tragedii ministra zdrowia. Nie żyje najbliższa mu osoba

Już jakiś czas temu było głośno na temat dzieła, którym postanowiła przyozdobić swoje ciało. Na jej plecach możemy zobaczyć ogromny tatuaż, który jest związany nie tylko z jej zamiłowaniem do gastronomii, ale także z więzią rodzinną. Kobieta wytatuowała sobie rodzinną zastawę.

To właśnie nóż i widelec wyłania się spod dekoltu na plecach Lary. Magda Gessler właśnie takim zdjęciem chciała upamiętnić ten ważny dla jej córki dzień. Jak widać, restauratorka jest niezwykle wzruszona, a dodatkowo dzięki temu rysunkowi czuje wyjątkową więź, jaka łączy ją z pociechą.

"Bezczelnego" kota siłą musieli wyprowadzić z pociągu. Nagranie zwala z nóg, bije rekordy oglądalności

https://www.instagram.com/p/CGQtX67pzXv/

Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: wroblewska.andzelika@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x