Mariusz Pudzianowski jest w związku. Poznaliśmy prawdę o jego kobiecie, ogromne zaskoczenie

Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski

Mariusz Pudzianowski od lat zachwyca nas swoimi sportowymi osiągnieciami. Mężczyzna jednak bardzo ceni sobie swoją prywatność, przez co, o tym, co się dzieje w jego życiu, wiemy naprawdę niewiele. Ostatnio jednak potwierdził donosy, że w jego życiu jest „zdrowa kobita”. 

Mariusz Pudzianowski jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych sportowców w naszym kraju. Mężczyzna chętnie prowadzi swoje profile na portalach społecznościowych, gdzie pokazuje obserwatorom, jak wygląda jego życie i czym zajmuje się na co dzień. Nie brakuje relacji z treningów i snucia planów na przyszłość.

Gwiazda polskiego Big Brothera urywała, że ma wyjątkowo paskudnego raka. Smutne informacje

Jeden wątek jednak nie dawał jego fanom spokoju, a mianowicie sprawy sercowe sportowca. O tym wiadomo naprawdę niewiele, dlatego wielu wciąż zadręczało go pytaniami dotyczącymi właśnie jego partnerki i tego, czy w ogóle kogoś ma. Choć nigdy dotąd nie zabierał głosu w tej sprawie, nagle postanowił to zmienić i potwierdził, że w jego życiu ktoś jest.

Mariusz Pudzianowski przerywa milczenie

Fani chętnie obserwują jego profil na Instagramie, gdzie bardzo często zadają mu pytania. Niektórym szczęśliwcom trafi się, że akurat na ich komentarz odpowie gwiazda sportu. Podobnie właśnie było ostatnio, kiedy jeden z obserwatorów poruszył temat partnerki.

CBA zatrzymało gwiazdora TVN. Szokujące doniesienia z ostatniej chwili

„Panie Mariuszu, Ty się bierz za jakąś kobitę” – napisał mężczyzna. Sportowiec długo nie zwlekał z odpowiedzią i tym samym przyznał, że jakaś „kobita” już skradła jego serce. „A Ty myślisz, że kto w domu czeka? Kot jak u Pana K? U mnie w domu czeka zdrowa kobita. Nie wszystko jest na pokaz a na pewno moje życie priv” – odpowiada Pudzian.

Tym właśnie komentarzem rozwiał wszelkie domysły na temat tego, czy ma jakąś partnerkę, a dodatkowo zaznaczył, że raczej nie dowiemy się o niej nic więcej. Mariusz Pudzianowski szanuje swoją prywatność i prywatność swojej partnerki. Pozostaje nam wiec życzyć szczęścia sportowcowi i dalej snuć domysły, kim może być jego wybranka.

Mariusz Pudzianowski jest w związku. Poznaliśmy prawdę o jego kobiecie, ogromne zaskoczenie
”]

Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: wroblewska.andzelika@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x