Ważny komunikat mBanku. Klienci postawieni na nogi, zostało mało czasu

mBank komunikat banki

Banki wdrażają coraz bardziej złożone systemy bezpieczeństwa. Wszystko oczywiście po to, by pieniądze klientów były jak najbardziej bezpieczne. Dziś mBank rozesłał do klientów bardzo ważny komunikat.

Jako jeden z czołowych banków w Polsce – obok PKO BP, ING czy Santander – mBank bez przerwy udoskonala swoją politykę bezpieczeństwa. Oprócz masy zabezpieczeń w systemie transakcyjnym czy aplikacji mobilnej, teraz bank prosi o ruch ze strony klientów.

mBank przesłał ważny komunikat: chroń swoje pieniądze

Dziś wielu klientów mBanku otrzymało bowiem SMS, w którym bank prosi o ręczną weryfikację danych w systemie transakcyjnym. Jak czytamy w przesłanej wiadomości – to bardzo ważne. Warto wykonać te czynności, gdyż najpewniej ta operacja jest niezbędna, by objęły nas kolejne udoskonalenia systemów bezpieczeństwa.

Widzom show Polsatu aż odebrało mowę. Koszmarny wypadek na wizji, ofiara trafiła do szpitala

Oto komunikat, jaki mBank rozesłał dziś SMS-em do klientów. Więcej szczegółów klienci znajdą w systemie transakcyjnym:

mBank: sprawdź, czy mamy Twoje aktualne dane. To bardzo ważne, zaloguj się do konta, odczytaj naszą znajomość i potwierdź lub zmień swoje dane.

Jak chronić swoje pieniądze? mBank więcej konkretów podaje w wiadomości przesłanej do klientów w panelu: „Mamy do Ciebie bardzo ważne pytanie: czy Twoje dane w naszym systemie są aktualne? Sprawdź to koniecznie, szczególnie zwróć uwagę na dokument tożsamości. Prosimy, zrób to do 02.12.2020 r. Jak? Kliknij w link pod wiadomością i potwierdź lub zmień swoje dane. To bardzo ważne dla prawidłowej obsługi Twojego rachunku”.

mBank należy do absolutnej czołówki banków w Polsce. O ile legendarne PKO BP jest dziś poza zasięgiem komercyjnej konkurencji (ponad 10 mln klientów detalicznych), o tyle wynik mBanku na poziomie ponad 4,5 mln klientów robi ogromne wrażenie. Mnóstwo rachunków powstało, gdy bank promował się hasłem „ikona mobilności”. Kilkanaście lat temu, gdy wiele instytucji w ogóle nie oferowało bankowości internetowej, w mBanku mogliśmy już zlecać przelewy i dokonywać wielu innych operacji. Dziś natomiast bank zachęca na nowe sposoby – m.in. systemem cashback czy możliwością korzystania z niemal wszystkich bankomatów za darmo.

Kolejny czołowy polityk PiS miał kontakt z zakażonym. Czeka na test!

źródło: otopress.pl, mbank.pl