Żona Marcina Mroczka przeszła powalającą metamorfozę. Teraz wygląda zupełnie inaczej, mamy zdjęcia

Żona
Żona

Żona Marcina Mroczka jest bardzo aktywna na swoim profilu na Instagramie, gdzie chętnie dzieli się prywatnymi fotografiami. Ostatnio pokazała się swoim obserwatorom w nowej odsłonie! Zdecydowała się na bardzo odważną zmianę, ale trzeba przyznać, że zdecydowanie na plus. 

Żona Marcina Mroczka jest również jego menadżerką. Para często pokazuje widzom swoje prywatne życie, przez co na ich profilach zgromadziła się pokaźna liczba obserwatorów. Marcin Mroczek ostatnio jest również aktywny na platformie TikTok, gdzie zamieszcza zabawne filmiki. Bardzo często gościem w jego krótkich nagraniach jest właśnie Marlena, która według internautów jest bardzo piękną kobietą.

"Bezczelnego" kota siłą musieli wyprowadzić z pociągu. Nagranie zwala z nóg, bije rekordy oglądalności

Zakochani są małżeństwem już od 7 lat, a w tym czasie doczekali się dwójki pociech. Są to dwaj synowie, Kacper i Ignacy. Oboje w pełni poświęcają się wychowaniu swoich dzieci, co również relacjonują za pomocą swoich profili. Obserwatorzy przyzwyczaili się do tego, że zawsze widzieli Marlene w ciemnych włosach i to właśnie z nimi im się kojarzyła. Wraz z nadchodzącą zimą, kobieta postanowiła jednak nieco zaszaleć.

Żona Marcina Mroczka przeszła powalającą metamorfozę

Jej najnowsze zdjęcie zaskoczyło wszystkich internautów obserwujących jej profil. Z uwagi na to, że przez lata miała cały czas ten sam kolor włosów, nikt nie spodziewał się, że nagle zaskoczy tak drastyczną zmianą. Dotychczas na swojej głowie miała raczej ciemne odcienie. Przeważnie był to ciemny brąz, który momentami wpadał nawet w czarny odcień.

Łukasz Szumowski w szpitalu. Nie jest z nim dobrze, mamy najnowsze informacje

Każdy czasami potrzebuje jakichś zmian w życiu, dlatego bardzo często wielu zaczyna właśnie od włosów. „Kobieta zmienną jest” – napisała w opisie żona gwiazdora serialu „M jak miłość”. Dodała również, że właśnie tak wymarzyła sobie tę metamorfozę.

W komentarzach od razu pojawiło się mnóstwo komplementów. Choć w ciemnych włosach było jej do twarzy, to trzeba przyznać, że teraz wygląda zdecydowanie lepiej. Spójrzcie sami, jak wygląda żona Marcina Mroczka po metamorfozie. Trudno oderwać od niej wzrok.

https://www.instagram.com/p/CGP7ofUFEca/

Mariusz Pudzianowski jest w związku. Poznaliśmy prawdę o jego kobiecie, ogromne zaskoczenie
Gwiazda polskiego Big Brothera urywała, że ma wyjątkowo paskudnego raka. Smutne informacje