Uczniowie Agaty Dudy byli szczerzy do bólu. Wyjawili całą prawdę o tym, jaką była nauczycielką

Agata Duda
Agata Duda

Agata Duda przez lata uczyła języka niemieckiego w jednym z krakowskich liceów. Uczniowie, którzy mieli okazje uczęszczać na lekcje prowadzone przez Pierwszą Dame, opowiedzieli o tym, jaką był nauczycielką. Ich opinie były bardzo szczere. 

Agata Duda bardzo często podkreśla, jak ogromną radość sprawiało jej edukowanie w szkole. Spełniała się, pełniąc zawód nauczyciela, ale w związku z tym, że jej mąż wygrał wybory prezydenckie, musiała zrezygnować z dotychczasowej pracy. Do dziś jednak bardzo chętnie spotyka się z uczniami. Dodatkowo przed pandemią często bywała w różnych szkołach. Teraz również prowadzi takie spotkania, ale w trybie online.

Najnowsze informacje o Ewie Drzyzdze i jej dzieciach są bardzo smutne. Mąż niewyobrażalnie ją skrzywdził

Wielu zastanawia się, jaką nauczycielką była żona Andrzeja Dudy. Po tym, jak wraz z mężem zostali parą prezydencką, dziennikarze często odwiedzali liceum, w którym uczyła. Podczas jednej z ich wizyt uczniowie wyjawili całą prawdę na temat ich współpracy z Pierwszą Damą. Byli szczerzy do bólu, a ich słowa mogą zaskoczyć wszystkich, którzy kiedykolwiek negowali kompetencje germanistki.

Jaką nauczycielką była Agata Duda? 

Żona prezydenta w pełni poświęcała się swojej pracy, o czym niejednokrotnie wspominała. Prawdopodobnie, gdyby jej mąż nie wygrał ostatnich wyborów, to właśnie tym dziś by się zajmowała. Opinie jej uczniów mówią same za siebie.

Syn Małgorzaty Rozenek wyleciał do Radzia z tekstem "kim ty jesteś dla mnie"? Odpowiedział tak, że aż nas zatkało

„Jest naprawdę świetną nauczycielką, bardzo dobrze uczy” – mówi jedna z jej byłych uczennic.
„Bardzo profesjonalna, znakomicie uczy niemieckiego, posiada bardzo dużą wiedzę, chwalę ją” – dodaje kolejny uczeń.

Można zatem śmiało wywnioskować, że Agata Duda mogła cieszyć się szacunkiem swoich uczniów, a jej praca była przez nich doceniana. Uczniowie byli zadowoleni z tego, że to właśnie ona dzieli się z nimi swoją wiedzą.

Dramat Hanny Lis. Nie żyje najbliższa jej osoba, przy odbieraniu karty zgonu zauważyła coś strasznego

W związku z wczorajszym Dniem Nauczyciela żona Andrzeja Dudy poniekąd również obchodziła święto. Wraz z mężem postanowiła złożyć wszystkim nauczycielom najserdeczniejsze życzenia, w których wspólnie podziękowali wszystkim za trud włożony w edukacje dzieci w naszym kraju. Wyrazili również swój szacunek dla wszystkich pedagogów za to, że każdego dnia uczą młode pokolenie, co nie należy do najłatwiejszych zadań.

TVN podaje pilne ostrzeżenie GIS ws. mięs z Biedronki. Natychmiast je zwróćcie lub wyrzućcie do kosza