Najnowsze informacje o Ewie Drzyzdze i jej dzieciach są bardzo smutne. Mąż niewyobrażalnie ją skrzywdził

ewa drzyzga mąż

Mąż Ewy Drzyzgi jest już związany z inną, młodszą kobietą. Media dotarły do najnowszych, bardzo przykrych doniesieniach o gwieździe TVN i jej dzieciach, dla których rozwód rodziców jest bardzo bolesny. 

Ewa Drzyzga i jej mąż pracowali razem w TVN w Krakowie, gdzie para mieszkała razem w domu wybudowanym z pieniędzy dziennikarki. Doczekali się dwóch synów 16-letniego Stanisława i 14-letniego Ignacego. Do najnowszych informacji o kryzysie w małżeństwie prezenterki dotarł tygodnik „Na żywo”.

Dramat Hanny Lis. Nie żyje najbliższa jej osoba, przy odbieraniu karty zgonu zauważyła coś strasznego

Ewa Drzyzga wie o tym, że mąż ją zdradza od kilku miesięcy. Interweniował szef TVN

Okazuje się, że gwiazda TVN wiedziała już od miesięcy o zdradzie męża, jednak zupełnie się jej nie spodziewała po 16 latach małżeństwa i dwójce wspólnych dzieci.

– Ewa jest bardzo poraniona. Tego ciosu kompletnie się nie spodziewała. Wiedziała, że mąż pracuje z młodszymi koleżankami, ale nie przyszło jej do głowy, że zwiąże się z którąś z nich – powiedział dziennikarzom znajomy z otoczenia rodziny.

Koniec 500 plus na pierwsze dziecko i trzynastek? Brakuje pieniędzy, te informacje nie spodobają się wielu

W sprawie interweniował nawet sam szef TVN, Edward Miszczak i postanowił pomóc Ewie proponując jej pracę w Warszawie. Chciał, by Drzyzga miała szansę spojrzeć na kłopoty rodzinne z dystansu, a rzucenie się w wir pracy miało pomóc jej w zapomnieniu o małżeńskich problemach.

Wszystko wskazuje jednak na to, że małżeństwa gwiazdy TVN nie da się już uratować.

– Coraz głośniej mówi się o tym, że wszystko może skończyć się rozwodem – czytamy w tygodniku „Życie na gorąco”.

TVN podaje pilne ostrzeżenie GIS ws. mięs z Biedronki. Natychmiast je zwróćcie lub wyrzućcie do kosza

Dzieci Ewy Drzyzgi bardzo źle przechodzą rozstanie rodziców

Ewa Drzyzga wyprowadziła się ze wspólnego domu i zamieszkała w apartamencie w sercu Krakowa. Jednak jak ujawnia osoba z jej otoczenia, coraz częściej myśli o przeprowadzce do Warszawy na stałe. Przed podjęciem takiego kroku powstrzymują ją jednak jej synowie, którzy są bardzo źle przechodzą rozstanie rodziców, są także mocno związani z Krakowem. Jedna z przyjaciółek Ewy Drzyzgi zdradziła, że najtrudniejsza rozmowa z synami jeszcze przed nią.

Syn Małgorzaty Rozenek wyleciał do Radzia z tekstem "kim ty jesteś dla mnie"? Odpowiedział tak, że aż nas zatkało
Uczniowie Agaty Dudy byli szczerzy do bólu. Wyjawili całą prawdę o tym, jaką była nauczycielką