Czy tak zachowuje się kobieta?! Widzów TVN aż zatkało, skandaliczne sceny w Hotel Paradise

Hotel Paradise
Hotel Paradise

Program „Hotel Paradise” wzbudza wiele kontrowersji, jednak to, co wydarzyło się ostatnio, przebiło chyba wszystko, co było do tej pory. Widzowie są oburzeni zachowaniem nowej uczestniczki reality show. Według nich kobieta nie powinna zachowywać się w taki sposób. 

„Hotel Paradise” jest programem, który cieszy się dużą oglądalnością. Widzowie chętnie śledzą losy uczestników i z zaciekawieniem wyczekują finału. Ostatnio narzekali, że zrobiło się trochę nudno i monotonnie, zatem producenci programu postanowili podkręcić trochę emocje, zapraszając do programu kolejną uczestniczkę. Nową mieszkanką hotelu na rajskiej wyspie okazała się Beata Postek, czyli Ata. Zachowanie nowej dziewczyny jest przez wszystkich szeroko komentowane.

Uczniowie Agaty Dudy byli szczerzy do bólu. Wyjawili całą prawdę o tym, jaką była nauczycielką

Widzowie mają swoich faworytów, którym kibicują. Jedni uczestnicy cieszą się ogromną popularnością, inni z kolei trochę mniejszą. Ata na ten moment jest jeszcze za krótko w programie, by móc ją zaklasyfikować do jednej z tych grup, jednak pewne jest to, że sporo namiesza. Dziewczyna nie próżnuje już od samego początku.

Co nie spodobało się widzom programu „Hotel Paradise” w nowej uczestniczce? 

Pierwsze co rzuciło się w oczy to to, że jest niesamowicie pewna siebie. 28-latka już na samym początku zadeklarowała, że zaskoczy wszystkich swoją osobowością i choć na rajskiej wyspie spędziła dopiero kilkanaście godzin, już skutecznie jej się to udało.

Najnowsze informacje o Ewie Drzyzdze i jej dzieciach są bardzo smutne. Mąż niewyobrażalnie ją skrzywdził

Ata niemal od razu zaczęła naśmiewać się ze wschodniego akcentu Iwana. Zrobiła również coś, co nie spodobało się pozostałym uczestniczkom. Szybko zaczęła snuć intrygi i plany odnośnie tego, której dziewczynie odbić faceta. Dla wielu może być sporą konkurencją, ponieważ ku zdziwieniu pozostałych, panowie rzeczywiście biorą ją pod uwagę w kwestii parowania.

Wszystkie teksty, którymi rzuca nowa uczestniczka programu „Hotel Paradise” wzbudzają mieszane odczucia zarówno widzów, jak i innych mieszkańców hotelu. „Myślałam, że jakieś dzbany będą, ale jesteście fajni. Ej, mordy, macie szlugi?” – pytała Ata. Dodatkowo przechodząc obok Julii i Kamila stwierdziła: „O, jak romantycznie, o jejku, jak trzymają się za rączki! Niedługo też będzie mnie tak trzymał!”

Według widzów programu nie tak zachowuje się prawdziwa kobieta. Co uważacie o jej skandalicznym zachowaniu?

Syn Małgorzaty Rozenek wyleciał do Radzia z tekstem "kim ty jesteś dla mnie"? Odpowiedział tak, że aż nas zatkało
Dramat Hanny Lis. Nie żyje najbliższa jej osoba, przy odbieraniu karty zgonu zauważyła coś strasznego
Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: wroblewska.andzelika@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x