Syn Małgorzaty Rozenek wyleciał do Radzia z tekstem „kim ty jesteś dla mnie”? Odpowiedział tak, że aż nas zatkało

Małgorzata Rozenek
Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek chętnie dzieli się swoją prywatnością i opowiada o tym, jak wiedzie im się rodzinne życie. Gwiazda niejednokrotnie podkreślała, że jej ukochany Radzio zbudował wspaniałą relację z jej synami. Ostatnio wspólnie opowiedzieli o jednym z pytań, jakie Majdan usłyszał od syna swojej żony. Jego odpowiedź jest zaskakująca. 

Małgorzata Rozenek bardzo często pokazuje publicznie, jak wygląda ich prywatne życie. Za pomocą swojego Instagrama dzieli się intymnymi rodzinnymi momentami, a także udziela wywiadów, w których porusza prywatne kwestie. Okazuje się, że kobieta miała ogromne obawy przed przedstawieniem swojego wybranka synom, jednak oni w pełni go zaakceptowali, dzięki czemu dziś mogą się pochwalić wspaniałą relacją.

Dramat Hanny Lis. Nie żyje najbliższa jej osoba, przy odbieraniu karty zgonu zauważyła coś strasznego

Majdan wyznał, że zależało mu na zaufaniu i akceptacji Tadzia i Stasia. Wiedział, że to jest dla Gosi bardzo ważne, dlatego robił wszystko, by właśnie tak się stało. Wyznał również, że jeśli się kogoś kocha, zaczyna się również kochać jego dzieci, a przynajmniej tak było w jego przypadku.

TVN podaje pilne ostrzeżenie GIS ws. mięs z Biedronki. Natychmiast je zwróćcie lub wyrzućcie do kosza

Małgorzata Rozenek o relacji partnera z jej synami 

Celebrytka wyznała, że jej dzieci już zupełnie nie pamiętają czasów, w których nie było z nimi Radzia. Są z nim na tyle zżyci, że wydaje im się, że od zawsze był w ich życiu. Pewnego razu, Tadzio zapytał ukochanego swojej mamy „Radku, kim ty jesteś dla mnie?”. Odpowiedź Majdana powala na kolana.

Pamiętacie słynną Jessicę z "Rolnik szuka żony"? Jej najnowsze zdjęcia powalają, zmieniła się nie do poznania

„Jestem kimś, kto w każdym momencie twojego życia, gdy będziesz miał jakiś problem, będzie służyć ci pomocą” – zadeklarował.

Podkreślił również, że nigdy nie chciał wchodzić w przestrzeń pomiędzy chłopcami, a ich prawdziwym ojcem. Dodaje, że nowe wyzwanie, jakim było wcielenie się w rolę w ojca dwóch chłopców, było dla niego bardzo ekscytujące.

Małgorzata Rozenek jest bardzo szczęśliwa, że jej synowie zaakceptowali Radka i udało im się stworzyć razem tak wspaniałą rodzinę. Były piłkarz idealnie sprawdza się w roli ojca zarówno dzieci swojej partnerki, jak i ich wspólnego syna.

Uczniowie Agaty Dudy byli szczerzy do bólu. Wyjawili całą prawdę o tym, jaką była nauczycielką
Najnowsze informacje o Ewie Drzyzdze i jej dzieciach są bardzo smutne. Mąż niewyobrażalnie ją skrzywdził