Córka Przybylskiej lada dzień w 18. urodziny przejmie po niej spadek. Wiemy, co dostanie

Anna Przybylska
Anna Przybylska

Anna Przybylska odeszła 6 lat temu. Choć jej córka miała wtedy dopiero 12 lat, to aktorka już wtedy zadbała o to, by ta miała godną przyszłość. W dniu swoich osiemnastych urodzin otrzyma wyjątkowy prezent, jaki przygotowała dla niej mama. 

Anna Przybylska była uwielbianą aktorką, która zostawiła po sobie duży dorobek artystyczny. Jej śmierć była ogromnym ciosem dla wszystkich. W związku z tym, że wszyscy doskonale kojarzyli jej nazwisko i nie mogła narzekać na brak zainteresowania swoją osobą, to dziś jej dzieci również to odczuwają. Młoda Oliwia Bieniuk powoli zaczyna wkraczać w świat show-biznesu i idzie w ślady swojej mamy.

Wiemy, co się działo w sklepach w trakcie godzin dla seniorów. Wprowadzenie ich to był zły pomysł?

Dziewczyna mimo młodego wieku już może się pochwalić kilkoma sukcesami. Z coraz większą odwagą i śmiałością zaczyna budować swoją karierę. Ma na swoim koncie już kilka współprac ze znanymi markami, a także debiut aktorski. Oprócz tego chętnie bierze udział w sesjach zdjęciowych, podczas których czuje się jak ryba w wodzie. Ostatnio udzieliła nawet wywiadu dla jednego z największych magazynów. Niedługo kończy 18. urodziny i wielu snuje domysły, że dopiero wtedy nam wszystkim pokaże, na co ją stać.

Co Anna Przybylska przygotowała na urodziny swojej córki? 

Dotąd Jarosław Bieniuk trzymał piecze nad tym, by ich córka zdobyła wykształcenie i zbyt szybko nie wkroczyła w świat show-biznesu. Kiedy jednak Oliwia będzie już pełnoletnia, sama będzie mogła decydować o tym, jak będzie przebiegała jej kariera.

Będzie podwyżka emerytur o 200 zł, ale nie dla wszystkich. Wiadomo już, komu się nie należy

18 października dziewczyna będzie świętowała swoje urodziny. Okazuje się, że jej mama postanowiła dużo wcześniej zadbać o to, by zabezpieczyć przyszłość córki, w związku z czym wraz z osiągnieciem pełnoletności, uzyska dostęp do konta, na którym Anna Przybylska gromadziła dla niej pieniądze.

Taki zastrzyk gotówki na pewno pomoże Oliwii spełniać swoje marzenia i realizować pasje, ponieważ nie będzie musiała się martwić o pieniądze. Dzięki swojej mamie początkująca celebrytka ma zapewniony pewny start w dorosłość.

"Rozmowy w toku" wrócą na antenę TVN? Te słowa Drzyzgi mówią wszystko
Iga Świątek szczerze o pieniądzach. Większość Polaków będzie w szoku
Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: wroblewska.andzelika@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x