Edyta Górniak rozwiewa plotki o rozwodzie kościelnym. „Nie mam na to czasu”

Edyta Górniak
Edyta Górniak

Edyta Górniak postanowiła zabrać głos w sprawie, o której w ostatnim czasie huczą media. Rozwiała wszelkie wątpliwości na temat tego, że ma zamiar starać się o rozwód kościelny. Gwiazda zadeklarowała, że nie ma na to czasu. 

Edyta Górniak w 2005 roku wyszła za mąż za Dariusza Krupę. Owocem ich miłości jest ich syn, który przyszedł na świat w 2004 roku. Wydawać by się mogło, że tworzą zgrany duet i doskonale do siebie pasują. W 2009 roku jednak gwiazda poinformowała o ich separacji. Rok później byli już po rozwodzie.

Mandaryna po latach przerywa milczenie. Takiego wyznania nikt się nie spodziewał, aż cieżko w to uwierzyć

Artystka po zakończeniu związku z ojcem swojego dziecka miała już kilku partnerów, jednak z żadnym z nich nie postanowiła związać się węzłem małżeńskim. Ostatnio pojawiły się domniemania, że kobieta chce uzyskać rozwód kościelny, jednak jak się okazało, były to tylko plotki, które w żaden sposób nie odnosiły się do rzeczywistej sytuacji. Z jej wypowiedzi wynika, że absolutnie nie planuje kiedykolwiek ponownie wyjść za mąż.

Edyta Górniak rozwiewa plotki o rozwodzie kościelnym

Jako że ten temat został szybko podchwycony przez wszystkie media i stał się numerem jeden, gwiazda postanowiła przedstawić swoje stanowisko w tej sprawie. W związku z tym, na jej profilu pojawiło się nagranie, w którym zdziwiona zastanawia się, skąd w ogóle pojawił się taki temat. Zadeklarowała również, że nic takiego nie ma miejsca.

Będą dodatkowe dni płatnego urlopu dla właścicieli psów. Trzeba spełniać tylko 2 warunki

„Słyszałam, że potrzebuję bardzo pilnie rozwodu kościelnego, no więc nie jest to prawda, nie potrzebuję żadnego rozwodu. Nie wiem, skąd ten wątek się jakoś tutaj ożywił bardzo mocno. Nie mam na to czasu i nie mam w ogóle powodu. Mogłabym to ewentualnie rozważać, gdybym planowała wyjść jeszcze za mąż, ale nie planuje. Nie jest to mi zupełnie do niczego potrzebne. W tej chwili nie mam w ogóle nawet do tego głowy. Nie wiem, kto to wymyślił, ale może brakuje wątków” – tłumaczy Edyta Górniak.

Swoją wypowiedzią szybko urwała wszelkie nieprawdziwe domysły i rozprzestrzenianie tej informacji.

Córka Przybylskiej lada dzień w 18. urodziny przejmie po niej spadek. Wiemy, co dostanie
Wiemy, co się działo w sklepach w trakcie godzin dla seniorów. Wprowadzenie ich to był zły pomysł?
Wróblewska Andżelika
Dziennikarka OTOPRESS. Napisz do autorki: wroblewska.andzelika@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x