TYLKO U NAS. Ewa Drzyzga i jej mąż przerwali milczenie, jest oświadczenie

Ewa Drzyzga Marcin Borowski oświadczenie

Ewa Drzyzga i Marcin Borowski wydali oświadczenie na temat ostatnich doniesień medialnych dotyczących ich życia prywatnego. Gwiazda TVN od początku prosiła dziennikarzy, by nie rozwlekali tego tematu. Niestety – bezskutecznie.

  • Do naszej redakcji przesłane zostało oświadczenie Ewy Drzyzgi i Marcina Borowskiego
  • Małżeństwo jasno stawia sprawę i poniekąd apeluje do żądnych sensacji dziennikarzy
  • Pierwsze doniesienia na temat życia prywatnego Drzyzgi i Borowskiego pojawiły się w mediach plotkarskich kilka dni temu

Media plotkarskie aż huczą od plotek. Zaczęło się od doniesień na temat rzekomej zdrady, jakiej miał dopuścić się małżonek prowadzącej „Dzień dobry TVN”, a wcześniej „Rozmowy w toku„. Później dziennikarze prześcigali się w publikowaniu kolejnych – niepotwierdzonych do teraz – informacji.

Jest oświadczenie – Ewa Drzyzga i Marcin Borowski ucinają spekulacje

Jak już informowaliśmy na łamach Otopress.pl, Ewa Drzyzga nie życzy sobie, by media żyły jej prywatnymi sprawami. Na przestrzeni ostatnich dni pełnomocnicy gwiazdy TVN przesyłali do kolejnych redakcji prośby o usuwanie niepożądanych, często nieprawdziwych publikacji. Wciąż jednak w mediach internetowych i kolorowych pismach mnożą się plotki na temat Drzyzgi i Borowskiego.

Ewa Drzyzga apeluje do dziennikarzy. Gwiazda TVN jest bezsilna

Zatem zarówno Ewa Drzyzga, jak i Marcin Borowski, wyszli spragnionym sensacji dziennikarzom na przeciw. Do naszej redakcji (i być może do innych również) Kancelaria reprezentująca Ewę Drzyzgę przesłała oświadczenie. Portal Otopress publikuje je jako pierwszy:

„Szanowni Państwo,

W ostatnim czasie ukazały się publikacje zawierające nieprawdziwe informacje dotyczące naszego życia prywatnego. Konsekwentnie przez wszystkie lata naszej pracy zatrzymywaliśmy informacje dotyczące sfery osobistej dla nas i chcemy, żeby tak pozostało. Nie zamierzamy komentować jakichkolwiek doniesień i domysłów na ten temat. Prosimy o uszanowanie prawa do prywatności naszej i naszych bliskich. Nie wyrażamy zgody na upublicznianie i upowszechnianie jakichkolwiek informacji, jak i danych osobowych dotyczących naszych bliskich, w tym naszych dzieci i w tym zakresie podejmiemy przysługujące nam środki prawne mające na celu ochronę ich prawa do prywatności.

Ewa Drzyzga i Marcin Borowski”

Eksperci zabierają głos w sprawie zbliżających się świąt. Jak będzie wyglądało tegoroczne Boże Narodzenie?

Miejmy nadzieję, że tak jasne postawienie sprawy przez małżeństwo ostatecznie zamknie temat.