Ewa Drzyzga apeluje do dziennikarzy. Gwiazda TVN jest bezsilna

Ewa Drzyzga Rozmowy w toku

Od kilku dni media żyją informacjami o tym, jakoby Ewa Drzyzga miała poważne problemy w życiu rodzinnym. Zaczęło się od informacji podanych przez serwis Plotek.pl. Teraz newsy na ten temat rozchodzą się lawinowo. Gwiazda TVN jest bezsilna. Z przesłanego do naszej redakcji pisma jasno wynika, że dziennikarka ma już dość wtykania nosa w jej prywatne sprawy.

  • Ostatnie dni to istny koszmar dla autorki legendarnych „Rozmów w toku” TVN
  • Ewa Drzyzga musi walczyć nie tylko z problemami w życiu prywatnym, ale i namolnymi dziennikarzami
  • Znana dziennikarka prosi, by uszanować jej prywatność

Kilka dni temu powieliliśmy rewelacje dotyczące rzekomych problemów rodzinnych Ewy Drzygi. Jak się jednak okazuje, dziennikarka nie życzy sobie, by cały kraj przyglądał się jej życiu prywatnemu. To wynika z pisma, jakie dotarło do redakcji Otopress.pl

Ewa Drzyzga ma dość. Najnowsze informacje nie pozostawiają złudzeń

Prowadząca od niedawna „Dzień dobry TVN” Ewa Drzyzga najwyraźniej nie ma zamiaru odnosić się do doniesień medialnych dotyczących jej związku. Wyraźnie daje jednak dziennikarzom do zrozumienia, że nie życzy sobie, by tymi sprawami żył cały kraj.

TYLKO U NAS. Ewa Drzyzga i jej mąż przerwali milczenie, jest oświadczenie

Wiele gwiazd wręcz oczekuje, że czołowe media będą dawały im rozgłos. Natomiast Drzyzdze nie zależy na tego typu publikacjach. Jest nimi wręcz zniesmaczona. Przez swoją kancelarię rozesłała zatem do poszczególnych redakcji pismo z prośbą o usunięcie istniejących i zaprzestanie publikowania kolejnych informacji na temat jej życia prywatnego.

W piśmie czytamy między innymi, że na łamach pierwotnego źródła nie widnieją już informacje, którymi żyją dziś media. Wygląda zatem na to, że Ewa Drzyzga za wszelką cenę chce dać do zrozumienia dziennikarzom, że opisywanie jej życiowych problemów wcale nie pomaga, a wręcz przeciwnie. Ilu z nich weźmie sobie to do serca? Tego nie wiadomo.

Twórca "Ślepnąc od świateł" zwyzywał premiera Morawieckiego. Jego wpis podbija internet

Wiemy natomiast, że u nas kontynuacji tego wątku nie będzie. Ewa Drzyzga jest gwiazdą TVN, osobą publiczną, ale na końcu jest również człowiekiem. Miejmy zatem nadzieję, że wszyscy dziennikarze pójdą po rozum do głowy, a autorka legendarnych „Rozmów w toku” zdoła w szybkim tempie uporządkować swoje sprawy.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: redakcja@otopress.pl
1
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x