„Rozmowy w toku” wrócą na antenę TVN? Te słowa Drzyzgi mówią wszystko

Rozmowy w toku TVN Ewa Drzyzga

Wielu widzów tęskni za kulowym talk-show, który przez lata prowadziła w TVN Ewa Drzyzga. „Rozmowy w toku” cieszyły się ogromną sympatią odbiorców, jednakże w końcowej fazie oglądalność programu pozostawiała wiele do życzenia.

Ewa Drzyzga apeluje do dziennikarzy. Gwiazda TVN jest bezsilna

Szczyt popularności „Rozmów w toku” przypada mniej więcej na 2010 rok. Wówczas show Ewy Drzyzgi przyciągało przed telewizory ogromne rzesze widzów. Z upływem kolejnych lat było jednak już tylko gorzej. W efekcie program zdjęto z anteny pod koniec 2016 roku.

„Rozmowy w toku” wrócą do TVN? Ewa Drzyzga rozwiewa wątpliwości

TVN emitowało talk-show Ewy Drzyzgi aż przez 16 lat. To bardzo długi okres, jeśli mowa o niskobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Więcej, niż dekadę, na antenie wytrzymują tylko produkcje kultowe. Program Drzyzgi bez wątpienia jedną z nich.

Ostatni odcinek „Rozmów w toku” widzowie zobaczyli na antenie TVN 31 października 2016 roku. Wówczas w sieci trwały jeszcze dywagacje na temat tego, czy aby władze telewizji z Wiertniczej nie zmienią decyzji. Wiele Polek i Polaków przywykło bowiem do regularnego oglądania programów Ewy Drzyzgi. Decyzja pozostała jednak niezmieniona. Co powiedziała Ewa Drzyzga?

Tomasz Komenda był na meczu Polska - Bośnia. Wzruszające sceny po końcowym gwizdku

Nadszedł czas zmian. Muszę ogłosić, że idzie nowe, a więc idą nowe programy. Mam nadzieję, że nasza widownia będzie wciąż rosła. Telewizja musi być dynamiczna. My, jak nikt inny, jesteśmy blisko człowieka – powiedziała prowadząca „Rozmowy w toku”. Dziś temat powrotu talk-show na anteny TVN już nie istnieje.

Jak zauważa „Business Insider„, „Rozmowy w toku” weszły na antenę TVN wiosną 2000 roku, a Drzyzga zaczęła je prowadzić pół roku później. Był to pierwszy codzienny talk-show w Polsce. Poruszano w nim różne tematy społeczne i związane z życiem codziennym ludzi. Z czasem jednak odbiorcy – zwłaszcza w internecie – zaczęli krytykować produkcję. Mówiono głównie o sztuczności i o tym, że show Ewy Drzyzgi coraz bardziej upodabnia się do słabej jakości programów paradokumentalnych. W efekcie zapadła decyzja o odświeżeniu ramówki, a kultowe „Rozmowy” najprawdopodobniej zniknęły na zawsze. Dziś Drzyzga prowadzi m.in. „Dzień dobry TVN”.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: redakcja@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x