Daniel Martyniuk był w audycji na żywo, połączyli się z jego byłą żoną. Po tym, co usłyszeliśmy odebrało nam mowę

Daniel martyniuk Ewelina Gorczyńska kochaj albo rzucaj vox fm

Daniel Martyniuk był gościem w audycji na żywo „Kochaj albo rzucaj” w radio VOX FM. Dziennikarz połączył go z byłą żoną. Słowa, które padły z ust zarówno Daniela jak i jego byłej żony Eweliny odebrały nam mowę. Na pewno wielu słuchaczy musiało zatkać z wrażenia.

Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska długo nie nacieszyli się małżeństwem. Po niespełna dwóch latach sąd orzekł rozwód. Publicznemu praniu brudów nie ma końca. Syn Zenka Martyniuka publicznie i wielokrotnie obrażał matkę swojego dziecka. Równie krytyczna wobec Eweliny była jego mama, Danuta Martyniuk.

Z ostatniej chwili: Jarosław Kaczyński na kwarantannie, wiemy, co się z nim teraz dzieje

Daniel Martyniuk kontra była żona w audycji na żywo

Danuta Martyniuk i jej syn publicznie przeprosili Ewelinę za obrażanie jej w mediach i przyznali się do błędu. Jednak gdyby zebrać wszystkie wywiady z gorzkimi słowami na jej temat w kartotekę, na pewno miałaby ona dość pokaźne rozmiary.

Daniel Martyniuk postanowił pogodzić się z matką swojego dziecka w audycji na żywo „Kochaj albo rzucaj” w VOX FM. Prowadzący Paweł Pawelec najpierw rozmawiał sam z Danielem, a później połączył się z jego byłą żoną.

Ponura wizja Jackowskiego właśnie sprawdza się na naszych oczach. Wielu się załamie

Wie Pan co, ja mam ogromny szacunek do Pana i ja sobie postanowiłam, że zostanę przy tym na zawsze, że nie będę tego komentować i nie będę udzielać jakichkolwiek wywiadów. Naprawdę przykro mi… Nie powiem nic. Nie dowie się Pan niczego – powiedziała Ewelina.

Paweł Pawelec zapytał, czy to, co mówi Daniel, że jej rodzina ma wpływ na to, że nie chce się z nim kontaktować, jest prawdą.

Słuchasz tego, co ci podpowiada mama i rodzina, sama nie wiesz, czy chciałabyś się pogodzić i dobrze żyć z Danielem? – spytał Pawelec.

Donald Tusk w żałobie. Nie żyje bliska mu osoba

Daniel Martyniuk tak się wściekł, że rzucił słuchawką

Ewelina od razu odpowiedziała na pytanie dziennikarza bez chwili wahania:

Ja decyduję sama o swoim życiu.

Daniel Martyniuk najwidoczniej nie wytrzymał tej rozmowy i tak się wściekł, że rzucił słuchawką. Pawelec poprosił jeszcze Ewelinę, by nie utrudniała mu kontaktów z dzieckiem. Niestety nie udało mu się pogodzić byłego małżeństwa. Choć Ewelina nie odniosła się do oskarżeń o utrudnianiu kontaktów Danielowi z córką, to zapewniła, że zawsze próbowala pomóc byłemu mężowi, ale chce, żeby swoje prywatne sprawy załatwili między sobą.

Wszystkich aż wbiło w fotele. Podczas programu na żywo zsikał się na Kasię Cichopek

Całość nagrania możecie przesłuchać tutaj:

Zniknęła z Klanu. Właśnie poinformowano o jej dramacie, nie żyje jej życiowy partner
Są już pierwsze fotki, więc ciężko utrzymać to w tajemnicy. Kaczyńska przekazała radosną nowinę
Katarzyna Rek
Dziennikarka OTOPRESS.pl z wieloletnim doświadczeniem - show-biznes, polityka i nie tylko. Stawia na wszechstronność. Napisz do autorki: katarzyna.r@otopress.pl
15
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x