Są nowe zasady przemieszczania się w czerwonej i żółtej strefie. Ważne informacje

Rząd PiS 1 listopada

Od dziś obowiązują nowe zasady przemieszczania się w czerwonej i żółtej strefie. To niezwykle ważne informacje, nie tylko dla osób, które podróżują komunikacją miejską czy publiczną, ale także własnymi samochodami, o czym przeczytacie w dalszej części tekstu. Każdy powinien się z nimi zapoznać.

15 października odbyło się posiedzenie Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Rządzący przekazali informacje o podjętych podczas tego spotkania decyzjach dotyczących nowych obostrzeń w czerwonych i żółtych strefach.

Martyna Wojciechowska w tajemnicy przed mediami wzięła ślub! Mamy zdjęcia

Niezwykle ważne informacje dla pasażerów komunikacji publicznej

Od dziś pasażerowie komunikacji publicznej i miejskiej muszą wiedzieć, że przede wszystkim została mocno ograniczona liczba pasażerów. Zarówno w czerwonej jak i w żółtej strefie prezentuje się to następująco.

Liczba pasażerów, która może uczestniczyć w jednym kursie to 30 procent wszystkich dostępnych miejsc lub 50 proc. liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących określonych w dokumentacji technicznej lub dokumentacji techniczno-ruchowej dla danego typu środka transportu albo pojazdu, przy jednoczesnym pozostawieniu w środku transportu albo pojeździe co najmniej 50% miejsc siedzących niezajętych.

Daniel Martyniuk był w audycji na żywo, połączyli się z jego byłą żoną. Po tym, co usłyszeliśmy odebrało nam mowę

Jest pilny apel MSZ do kierowców, nowa zasada także we własnym samochodzie

Nawet we własnym samochodzie pasażerowie mają obowiązek zasłaniania ust i nosa. Oprócz tego nie ma jednak oficjalnych nakazów ws. podróżowania, ale pojawił się pilny apel Ministerstwa Spraw Zagranicznych o niepodróżowanie w przypadku, gdy nie jest to wymuszone bardzo ważną sprawą rodzinną lub zawodową.

Wstrząs w polskim mieście, sanepid przerwał pogrzeb. Kazali zabrać trumnę i rozejść się do domów

MSZ prosi Polaków, by zrezygnowali z podróży i przekazało informacje, że w tej sprawie właśnie zaczął obowiązywać trzeci poziom ostrzeżenia epidemicznego. Rządzący proszą kierowców, żeby ograniczyli podróże lub z nich zrezygnowali, jeśli nie jest to konieczne. Apelują o rozsądne podejście do tematu pandemii koronawirusa.

Niestety, żona Krzysztofa Krawczyka potwierdziła smutne informacje. Pożegnał się z fanami: "Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru"
TVP przekazała tragiczne informacje. Nie żyje legendarny, polski aktor
Katarzyna Rek
Dziennikarka OTOPRESS.pl z wieloletnim doświadczeniem - show-biznes, polityka i nie tylko. Stawia na wszechstronność. Napisz do autorki: katarzyna.r@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x