Niestety, żona Krzysztofa Krawczyka potwierdziła smutne informacje. Pożegnał się z fanami: „Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru”

Krzysztof Krawczyk żona

Krzysztof Krawczyk nie wróci już na scenę, jego żona w rozmowie z dziennikarzami potwierdziła tę smutną informację i wyjawiła przyczyny takiego stanu rzeczy. Co więcej, sam gwiazdor pożegnał się już z fanami i przyznał, że jest przygotowany na najgorsze i zdaje sobie sprawę, że jest na „finiszu” swojego życia. 

Krzysztof Krawczyk w grudniu ubiegłego roku przeszedł operację wszczepienia endoprotezy w lewym stawie biodrowym. I choć wydało mu się, że po tym zabiegu, jego życie wróci do normy i szybko wróci na scenę, okazuje się, że tak się jednak nie stanie. W rozmowie z dziennikarzami jego żona przekazała smutną informację.

Ponura wizja Jackowskiego właśnie sprawdza się na naszych oczach. Wielu się załamie

Krzysztof Krawczyk nie wróci już na scenę, gwiazdor jest przygotowany na najgorsze

– Krzysztof nie wróci na scenę. Nie będzie dawał koncertów. Za bardzo boimy się koronawirusa. Na szczęście żyliśmy skromnie i mamy oszczędności – powiedziała w rozmowie z dziennikarzami SuperExpressu żona Krzysztofa Krawczyka, Ewa.

Muzycy, z którymi współpracował Krzysztof Krawczyk, znaleźli już inną pracę i poszli własną drogą. Jednak najbardziej przejmujące jest pożegnanie samego piosenkarza, który choć wydaje się nie tracić nadziei, przyznał, że jest już przygotowany na najgorsze.

Daniel Martyniuk był w audycji na żywo, połączyli się z jego byłą żoną. Po tym, co usłyszeliśmy odebrało nam mowę

–  Finiszując w biegu mego życia nie wypatruję jednak napisu meta. Jako człowiek wierzący wiem, że dla mnie nie ma mety, bo przede mną jest horyzont, w którego stronę zmierzam. Lecz będę walczył do ostatniego dźwięku, chyba, że od publiczności usłyszę: „Panu już dziękujemy”! Albo Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru. Zapewne skieruje mnie do sekcji polskiej, a tam spotkam tak wielu moich przyjaciół – wyznał Krzysztof Krawczyk.

Wstrząs w polskim mieście, sanepid przerwał pogrzeb. Kazali zabrać trumnę i rozejść się do domów
Donald Tusk w żałobie. Nie żyje bliska mu osoba
Katarzyna Rek
Dziennikarka OTOPRESS.pl z wieloletnim doświadczeniem - show-biznes, polityka i nie tylko. Stawia na wszechstronność. Napisz do autorki: katarzyna.r@otopress.pl
2
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x