TVP przekazała tragiczne informacje. Nie żyje legendarny, polski aktor

TVP nie żyje senator

TVP przekazała właśnie wyjątkowo tragicznie informacje. Nie żyje legendarny, polski aktor, którego znał niemal każdy. Polacy pokochali go za role w kilkudziesięciu filmach, a wiele z nich okazało się ponadczasowymi i kultowymi produkcjami, które przysporzyły mu popularności. 

TVP poinformował właśnie, że nie żyje wybitny aktor, którego pokochaliśmy za role w takich filmach jak: „Krzyżacy”, „Faron”, „Szatan z siódmej klasy”, „O dwóch takich, co ukradli księżyc”, czy „Zezowate szczęście”.

Córka Przybylskiej lada dzień w 18. urodziny przejmie po niej spadek. Wiemy, co dostanie

TVP przekazała właśnie informacje o wielkiej stracie w polskiej kinematografii

TVP przekazała informacje pochodzące od rzecznika prasowego Teatru Wybrzeże, Grzegorza Kwiatkowskiego. Ryszard Ronczewski zmarł dzisiaj. Wybitny aktor znany jest z kultowych i ponadczasowych, polskich filmów, a od wielu lat związany był z teatrem.

Ryszard Ronczewski urodził się w czerwcu 1930 roku w Puszkarni niedaleko Wilna, a po wojnie zamieszkał w Sopocie. Był absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L.Schillera w Łodzi.

Daniel Martyniuk był w audycji na żywo, połączyli się z jego byłą żoną. Po tym, co usłyszeliśmy odebrało nam mowę

TVP podaje okoliczności śmierci Ryszarda Ronczewskiego

TVP poinformowała, że aktor zmarł dzisiaj nad ranem w swoim mieszkaniu w Sopocie. Nie podano jeszcze oficjalnej przyczyny jego śmierci, wiadomo jednak, że w ostatnich dniach życia wykryto u niego koronawirusa.

Ryszard Ronczewski zagrał w ponad stu trzydziestu filmach, a jego twarz zna niemal każdy Polak. Aktor przez ostatnie tygodnie swojego życia pracował nad zdjęciami do nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego. Ryszard Ronczewski miał 90 lat.

TYLKO U NAS. Ewa Drzyzga i jej mąż przerwali milczenie, jest oświadczenie

TVP nie żyje Ronczewski

Wstrząs w polskim mieście, sanepid przerwał pogrzeb. Kazali zabrać trumnę i rozejść się do domów
Niestety, żona Krzysztofa Krawczyka potwierdziła smutne informacje. Pożegnał się z fanami: "Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru"

 

Katarzyna Rek
Dziennikarka OTOPRESS.pl z wieloletnim doświadczeniem - show-biznes, polityka i nie tylko. Stawia na wszechstronność. Napisz do autorki: katarzyna.r@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x