Zniknęła z Klanu. Właśnie poinformowano o jej dramacie, nie żyje jej życiowy partner

Klan Dorota Lubicz

Wszyscy pokochali Dorotę Lubicz w serialu „Klan”. Agnieszka Wosińska odgrywała tę rolę doskonale, jednak zniknęła z serialu TVP. Właśnie poinformowano, że aktorkę w prywatnym życiu spotkał prawdziwy dramat. Zmarła jej wielka miłość i życiowy partner w strasznych okolicznościach.

Choć Wosińskiej nie zobaczymy już w serialu „Klan”, to o aktorce znowu zrobiło się głośno za sprawą bardzo przykrych informacji. Od lat w życiu prywatnym była związana z Pawłem Rozwadowskim, muzykiem, znanym fanom pod pseudonimem „Kelner”. Niestety, mężczyzna zmarł w strasznych okolicznościach.

Pokazał paragon za test na koronawirusa. Cała kwota do zapłaty ścina z nóg

Gwiazda serialu Klan w żałobie po śmierci miłości życia

O śmierci muzyka poinformowały media z całej Polski. Rozwadowski zmarł po ciężkiej chorobie, która zaatakowała go nagle. Miał tylko 58 lat, kiedy przegrał walkę z rakiem. Pogrążona w żałobie rodzina poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że uroczystości pogrzebowe odbędą się 22 października, o godz. 14.30 przy bramie od ulicy Odrowąża w Warszawie.

Donald Tusk w żałobie. Nie żyje bliska mu osoba

Rozwadowskiego pożegnała także jego życiowa partnerka i wielka miłość. Agnieszka Wosińska zamieściła w sieci wyciskający łzy z oczu wpis, w którym żegna ukochanego.

– Zgasło dziś Moje Słońce. Planowaliśmy wspólną jesień życia. Dane nam było tylko szczęśliwe babie lato! Choroba zaatakowała z ukrycia. Twarzą w twarz z Wojownikiem nie miałaby szans! Pomyślcie o nim ciepło. Czuję, że Paweł jeszcze tu jest – napisała gwiazda serialu Klan.

Pod jej postem pojawiły się setki komentarzy z wyrazami współczucia. My również przyłączamy się do kondolencji.

Ponura wizja Jackowskiego właśnie sprawdza się na naszych oczach. Wielu się załamie
Katarzyna Rek
Dziennikarka OTOPRESS.pl z wieloletnim doświadczeniem - show-biznes, polityka i nie tylko. Stawia na wszechstronność. Napisz do autorki: katarzyna.r@otopress.pl
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x