Gessler otworzyła nową restaurację. Zakrztusiliśmy się na widok cen, koszt zwykłego rosołu powala

Magda Gessler rosół pomidorówka

Magda Gessler otworzyła kolejną, nową restaurację, a w sieci rozpętała się burza. Fani są oburzeni, że restauratorka, która poucza innych, że za drogo sprzedają jakieś danie, a sama kolejny raz zszokowała kosmicznymi cenami w swoim lokalu. My zakrztusiliśmy się na widok tych cen. Zwykły rosół kosztuje tyle, że aż nas zatkało.

Magda Gessler w sobotę o godzinie 10:00 otworzyła nowe bistro o nazwie „Słodki Słony Familia” w kompleksie Royal Wilanów przy ulicy Klimczaka w Warszawie. Jak się okazuje, nazwa lokalu jest adekwatna do cen sprzedawanych dań, które również można uznać za słodko słone.

TVP przekazała tragiczne informacje. Nie żyje legendarny, polski aktor

Jednak Magda Gessler tłumaczy nazwę lokalu zupełnie inaczej. W jego prowadzenie zaangażował się także jej syn Tadeusz.

– Zaczarowany, rodzinny twist. „Słodko Słony” – my dla was. Słodki – wypieki według rodzinnych receptur i najlepsza jakość składników. Słony – bistro, tradycyjne potrawy wzbogacone o zielony twist. Familia – dwa pokolenia łączą siły – Magda Gessler i Tadeusz Müller – poinformowała gwiazda Kuchennych Rewolucji.

TYLKO U NAS. Ewa Drzyzga i jej mąż przerwali milczenie, jest oświadczenie

Magda Gessler zrobiła w lokalu takie ceny, że fani nie mieli dla niej litości. Zalała ją lawina krytyki

Na widok cen w nowym lokalu Magdy Gessler w sieci rozpętała się burza. Fani nie mają wątpliwości, że tym razem gwiazda TVN totalnie przesadziła z cenami.

– Mnie tylko jedno zastanawia. Dlaczego w „Kuchennych rewolucjach” Pani Magda mówi że np. cena jest za wysoka i nikt tego nie kupi, mimo że np. produkt też jest wysokiej jakości. (…) Więc teraz moje pytanie, dlaczego Pani Magda poucza innych, a sama ma tak wysokie ceny? – pytają fani restauratorki.

– Pani Magdo, ja rozumiem, ze trzeba się cenić, że nazwisko zobowiązuje, ale 16 zł za drożdżówkę!? To chyba jednak przesada – czytamy w komentarzach.

Niestety, żona Krzysztofa Krawczyka potwierdziła smutne informacje. Pożegnał się z fanami: "Bóg mój zaprosi mnie do swego niebiańskiego chóru"

Cena rosołu i pomidorówki powala na kolana

Nie tylko cena drożdżówki wzbudziła oburzenie fanów. Nie do przyjęcia są dla nich także ceny zup. Okazuje się, że za rosół czy pomidorówkę w nowym lokalu Magdy Gessler trzeba zapłacić aż 60 zł! Kosmiczną cenę nieco rekompensuje fakt, że jest to cena za 1 litr. Za gołąbki z cielęciną zapłacimy 65 zł.

W obronie kosmicznie drogiej zupy Magdy Gessler fani zauważyli, że 60 zł za rosół to i tak okazja, bo w innych lokalach restauratorki, np. w lokalu przy ulicy Mokotowskiej za rosół czy pomidorówkę płaci się 75 zł. Serwuje się tam także zupę krem z dyni, która kosztuje 69 zł.

Daniel Martyniuk był w audycji na żywo, połączyli się z jego byłą żoną. Po tym, co usłyszeliśmy odebrało nam mowę

Co jeszcze można zjeść u Magdy Gessler?

Syn gwiazdy „Kuchennych Rewolucji” zaprosił fanów do nowego lokalu mamy i poinformował, co jeszcze można u niej zjeść.

– Jest to klasyczne, stylizowane wnętrze, nie ma tu nic nowoczesnego. Kultywujemy rodzinną tradycję i dlatego warto tu przychodzić. Mamy też rzeczy na wynos, m.in. najlepszą zupę pomidorową cioci Małgosi, rosół, gołąbki, cielęcinę, czy kopytka. To wszystko można wziąć do domu i podgrzać – napisał syn Magdy Gessler.

Wszystkich aż wbiło w fotele. Podczas programu na żywo zsikał się na Kasię Cichopek

To już dziś!!! Zapraszamy do @slodki_slony_familia #slodkislonyfamilia

Nowe miejsce na Wilanowie, w Warszawie….

Opublikowany przez Magdę Gessler Sobota, 17 października 2020

Są już pierwsze fotki, więc ciężko utrzymać to w tajemnicy. Kaczyńska przekazała radosną nowinę
Ponura wizja Jackowskiego właśnie sprawdza się na naszych oczach. Wielu się załamie
Katarzyna Rek
Dziennikarka OTOPRESS.pl z wieloletnim doświadczeniem - show-biznes, polityka i nie tylko. Stawia na wszechstronność. Napisz do autorki: katarzyna.r@otopress.pl
3
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x