Pokazał paragon za test na koronawirusa. Cała kwota do zapłaty ścina z nóg

test na koronawirusa

Mężczyzna pokazał w internecie zdjęcie paragonu za test na koronawirusa. Nie dość, że nie należy on do najtańszych, to okazuje się, że praktycznie drugie tyle trzeba zapłacić za… wynik. Jest jeszcze trzecia opłata. Na widok całej kwoty do zapłaty wielu aż zetnie z nóg. 

Test na koronawirusa już od początku nie należał do najtańszych. Pandemia szaleje w Polsce, codziennie odnotywanych jest kilka tysięcy nowych przypadków, a cały kraj jest już żółto-czerwoną strefą. Biznes medyczny kwitnie, a ci, którzy chcą zrobić sobie prywatnie test na koronawirusa muszą się liczyć, że jego cena jest już sporo wyższa niż kilka miesięcy temu.

Gessler otworzyła nową restaurację. Zakrztusiliśmy się na widok cen, koszt zwykłego rosołu powala

Pokazał paragon za test na koronawirusa, cała kwota do zapłaty zwala z nóg

Do punktów medycznych ustawiają się długie kolejki nie tylko od osób, które dostały skierowanie na wykonanie testu, ale także tych, którzy prywatnie chcą się przebadać. Mężczyzna pokazał na Twitterze zdjęcie paragonu za test na koronawirusa. Wykonał go w jednej z największych w Polsce sieci laboratoriów medycznych.

Okazuje się, że należy zapłacić nie tylko za test, a ten wyceniono na 495 zł. Następnie dochodzi koszt wyniku testu, za który płacimy 304 zł, a także kolejna opłata w wysokości 70 zł za wydanie zaświadczenia.

Wstrząs w polskim mieście, sanepid przerwał pogrzeb. Kazali zabrać trumnę i rozejść się do domów

Łącznie za test na koronawirusa, wykonując go prywatnie, zapłacimy więc aż 869 zł. Dla wielu przeciętnych „Kowalskich” jest to kosmiczna kwota. W internecie pojawiły się komentarze ludzi, którzy twierdzą, że to prawie cała ich emerytura.

Ponura wizja Jackowskiego właśnie sprawdza się na naszych oczach. Wielu się załamie

test na koronawirusa

Donald Tusk w żałobie. Nie żyje bliska mu osoba
Wszystkich aż wbiło w fotele. Podczas programu na żywo zsikał się na Kasię Cichopek
Katarzyna Rek
Dziennikarka OTOPRESS.pl z wieloletnim doświadczeniem - show-biznes, polityka i nie tylko. Stawia na wszechstronność. Napisz do autorki: [email protected]
0
Chętnie poznamy Twoje zdanie, skomentuj artykułx
()
x