Dagmara Kaźmierska zamieściła na swoim profilu nietypowe nagranie. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd programu „Królowe życia”. Kobieta cieszy się ogromną popularnością, a jej każdy ruch jest uważnie śledzony przez fanów. Ostatnio zamieściła nagranie, na którym pokazuje się w zupełnie innej odsłonie. Można jej nie poznać. 

Dagmara Kaźmierska dzięki udziałowi w popularnym reality show emitowanym przez TTV zyskała niebywały rozgłos. Będąc na nagłówkach wszystkich portali plotkarskich, kobieta zdaje się czuć, jak ryba w wodzie, a czasami nawet sama prowokuje do tego, by było o niej głośno. Jej niekwestionowane poczucie humoru i sposób bycia spodobał się widzom programu „Królowe życia”, przez co chętnie śledzą oni jej poczynania.

Nie żyje wybitny polski aktor Wojciech Pszoniak. Od lat zmagał się z okropnym nowotworem. Z jakich ról go zapamiętamy?

Gwiazda nigdy nie pozwalała sobie na to, by pokazać się swoim fanom bez makijażu i zrobionych włosów. Dlatego właśnie większość kojarzy ją z tego, że w każdym momencie, niezależnie od sytuacji prezentuje się znakomicie. Zawsze starannie wykonany makijaż i ułożone włosy stały się poniekąd jej wizytówką. Dlatego właśnie, wszyscy nie mogli uwierzyć w to, co postanowiła zrobić ostatnio.

Nikt nie spodziewał się, że Dagmara Kaźmierska kiedykolwiek pokaże się w takiej odsłonie

Królowa życia aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją blisko 962 tysiące użytkowników. To właśnie tam postanowiła zamieścić filmik, na którym zachwyca się twórczością Ralpha Kamińskiego. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na nagraniu widzimy gwiazdę bez makijażu!

Stadion Narodowy zamieniony w szpital tymczasowy, to oznaka braku przygotowania? Schetyna nie ma wątpliwości

Jako że nigdy wcześniej nie pokazała się w takiej odsłonie, fani nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Stuprocentowa naturalność, jaką odważyła się pokazać Dagmara Kaźmierska, spodobała się widzom, dzięki czemu z pewnością zyskała wśród obserwatorów jeszcze większą sympatię.

Dotychczas wielu zarzucało jej, że jest sztuczna i nie ma odwagi pokazać się bez makijażu. Tym krótkim filmikiem udowodniła niektórym, jak bardzo się mylili. Niewątpliwie takiego nagrania nie spodziewał się nikt. Gwiazda wie jak zaskoczyć swoich fanów. Jak podoba Wam się Dagmara Kaźmierska w takiej odsłonie?

Marcin Najman ośmieszony? Ta konferencja Fame MMA na długo pozostanie w pamięciach widzów
Dagmara Kaźmierska
Dagmara Kaźmierska
Uczestnicy programu "Hotel Paradise" zaręczeni. Fani myślą, że to żart