Są już pierwsze fotki, więc ciężko utrzymać to w tajemnicy. Kaczyńska przekazała radosną nowinę

Marta Kaczyńska przekazała radosną nowinę

Do sieci trafiły już pierwsze zdjęcia, więc córce śp. pary prezydenckiej ciężko by było utrzymać cokolwiek w tajemnicy. Marta Kaczyńska przekazała radosną nowinę i szaleje ze szczęścia. W jej domu zapanowała wielka radość. 

Marta Kaczyńska w pełni oddała się macierzyństwu. Z Marcinem Dubienieckim doczekała się dwóch córek, Ewy i Martynki. Choć krążą słuchy, że starsza córka Ewa, nie jest jego biologiczną córką, tylko efektem małżeństwa z Piotrem Smuniewskim, dziewczynka nadal utrzymuje z nim kontakt i mówi do niego „tato”.

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Zenka Martyniuka. Wielu będzie w szoku

Z drugiej zaś strony media podawały niegdyś, że przyczyną rozwodu Kaczyńskiej ze Smuniewskim był fakt, że to nie on okazał się biologicznym ojcem Ewy. Odpowiedź na pytanie, gdzie leży prawda, na pewno zna Marta Kaczyńska. Dwa lata temu po raz kolejny została matką, z małżeństwa z Piotrem Zielińskim urodził się syn.

Marta Kaczyńska przekazała radosną nowinę

Jakiś czas temu media informowały, że 17-letnia już Ewa daje mamie nieźle w kość i się buntuje. Znajomi z otoczenia Kaczyńskiej powiedzieli mediom, że bardzo się o nią martwi. Jak się właśnie okazuje, Marta Kaczyńska szaleje ze szczęścia z powodu młodszej córki Martynki i za pośrednictwem mediów społecznościowych przekazała radosną nowinę.

Mamy zdjęcie Dagmary Kaźmierskiej bez makijażu. Widok odbiera mowę

Martynka dotarła do finału w zawodach jeździeckich i wrzuciła do sieci zdjęcie.

– Finał Jump Off 2019/2020. W piątek zajęliśmy 2 miejsce w P a N nie jechaliśmy. W sobotę wygraliśmy P. A dzisiaj były finały i po wszystkich eliminacjach Jump Off w Rundzie złotej zajęliśmy 2 miejsce – napisała Martynka.

Z gratulacjami natychmiast pospieszyła dumna mama:

– Brawo, Kochana!!! Brawo Kamelot (koń Martynki – przyp.)! – napisała Marta Kaczyńska.

Na tym jednak się nie skończyło, bo dumna mama przekazała radosną nowinę dalej, udostępniając ją w swoich mediach społecznościowych.

Niewyobrażalna tragedia. Nie żyje dwóch członków najbliższej rodziny gwiazdy "M jak miłość"

Martynka II!

Opublikowany przez Martę Kaczyńską Poniedziałek, 19 października 2020

Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski znany z serialu Świat według Kiepskich, znamy powód
Podano nowe, dramatyczne informacje. Tak umierał Dariusz Gnatowski