TVP właśnie podała tragiczną informację. Nie żyje były senator PiS

TVP nie żyje były prezes

TVP poinformowała właśnie na swoim portalu informacyjnym, że nie żyje były senator PiS. 67-letni polityk, u którego wykryto koronawirusa, zmarł w szpitalu w Gorlicach. Jego syn przekazał mediom, że przyczyną śmierci był rozległy zawał serca.

TVP przekazało, że wczoraj zmarł były senator PiS z ziemi sądeckiej, który od 1989 roku był związany z sekcją kolejarską Solidarności. Jego syn dokładnie opowiedział mediom, co działo się z jego ojcem przed śmiercią i jakie były jego ostatnie słowa.

Z ostatniej chwili: Jarosław Kaczyński na kwarantannie, wiemy, co się z nim teraz dzieje

TVP przekazało właśnie, że nie żyje Stanisław Kogut

Nagła informacja o śmierci byłego senatora PiS, Stanisława Koguta, zaskoczyła wielu. Dziennikarze skontaktowali się z jego synem, który ze szczegółami opowiedział, co się stało.

– Tata znalazł się w szpitalu ze względu na bardzo mocne zapalenie płuc, a w międzyczasie zrobiono mu test i wyszło, że ma koronawirusa. Zmarł jednak na rozległy zawał serca – powiedział syn polityka.

Są już pierwsze fotki, więc ciężko utrzymać to w tajemnicy. Kaczyńska przekazała radosną nowinę

Syn byłego senatora przekazał, że Stanisław Kogut przebywał w szpitalu od czwartku i trafił tam z powodu złego samopoczucia.

– Ale już przedtem narzekał, że źle się czuje. Miał gorączkę, mocny kaszel. W środę trafił po raz pierwszy do szpitala, ale lekarze wrócili go do domu, bo najpierw musiał mieć zrobiony test na Covid. I pierwszy test wyszedł nijaki, czyli ani pozytywny, ani negatywny. W czwartek jeszcze raz zrobiono mu test i wtedy wyszedł pozytywny. Tata trafił na oddział covidowców. Miał duszności i gorączkę 40 stopni – powiedział.

Zniknęła z Klanu. Właśnie poinformowano o jej dramacie, nie żyje jej życiowy partner

– Przeczuwał, że coś złego się dzieje i wydarzy. Źle się czuł, miał wysoką gorączkę, kaszel, duszności. I ja przeczuwałem, że coś się złego dzieje. Odbyliśmy rozmowę, która była bardzo szczera. Powiedział mi wtedy, żebym się opiekował mamą. I to zapamiętałem – powiedział syn Stanisława Koguta.

Wszystkich aż wbiło w fotele. Podczas programu na żywo zsikał się na Kasię Cichopek
500 plus zagrożone w żółtych i czerwonych strefach. Brak wypłat i opóźnienia, wyjaśniamy, jak tego uniknąć