Podano nowe, dramatyczne informacje. Tak umierał Dariusz Gnatowski

Dariusz Gnatowski Świat według Kiepskich powód śmierci na co zmarł

Dariusz Gnatowski zmarł dziś w szpitalu w Krakowie. Znany aktor, kojarzony głównie z serialem „Świat według Kiepskich”, miał 59 lat. Informacja o jego śmierci lotem błyskawicy obiegły media w całym kraju oraz serwisy społecznościowe. Mamy nowe informacje na temat powodu śmierci aktora.

Dariusz Gnatowski – powód śmierci. Na co zmarł gwiazdor „Świata według Kiepskich”?

Szeroka publiczność kojarzy go z roli Boczka w „Kiepskich”. Artysta ten ma jednak w dorobku udział w wielu innych produkcjach, również pełnometrażowych. Ponadto był dumą krakowskiego teatru STU. Dziś niestety przychodzi nam przyjąć smutną wiadomość o – zdecydowanie zbyt wczesnej – śmierci Dariusza Gnatowskiego.

Ale z jakiego powodu zmarł Dariusz Gnatowski? Dziennikarzom RMF24 udało się uzyskać wstępne informacje na ten temat. Otóż okazuje się, że Gnatowski trafił do szpitala z ostrymi objawami niewydolności płuc.

Niewyobrażalna tragedia. Nie żyje dwóch członków najbliższej rodziny gwiazdy "M jak miłość"

Według doniesień stacji radiowej, Gnatowski „miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową”. I najprawdopodobniej to te objawy doprowadziły do śmierci aktora. Jako pierwszy smutną informację na Twitterze przekazał Marek Balawajder.

Aktor trafił dziś do szpitala w bardzo ciężkim stanie. Mimo długiej reanimacji i wysiłków lekarzy nie udało się go uratować – powiedział także dla PAP Mikos.

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Zenka Martyniuka. Wielu będzie w szoku

Na razie nie pojawiają się doniesienia, jakoby u Dariusza Gnatowskiego stwierdzono COVID-19. Wiadomo natomiast, że aktor w ogromnym bólu walczył o życie. Objawy były jednak na tyle nieustępliwe, że nastąpiła całkowita niewydolność, a w konsekwencji zatrzymanie akcji serca. Gnatowski zostawił dziś żonę i dorosłą córkę.

Polacy umierają bez chorób współistniejących, padł gigantyczny rekord. Politycy apelują do was o 2 rzeczy