Niewyobrażalna tragedia. Nie żyje dwóch członków najbliższej rodziny gwiazdy „M jak miłość”

M jak miłość

Gwiazda „M jak miłość” przeżywa niewyobrażalny dramat. Dwóch członków jej najbliższej rodziny zmarło praktycznie dzień po dniu. W sieci zamieściła porażający wpis, w którym dokładnie opowiedziała, jak umierali. Mimo błagań kobiety, by ktoś przyjechał i zbadał jednego z nich, nie udzielono im pomocy. Szczegóły jej tragedii porażają.

Natalia Samojlik znana z serialu „M jak miłość” zamieściła w sieci porażający wpis, w którym poinformowała, że nie żyje dwóch członków jej najbliższej rodziny.

Wczoraj odbył się pogrzeb mojego taty Piotr Samojlik i dziadka. Chorowali na Covid 19. Dziadek zmarł w czwartek, tata w niedzielę – czytamy we wpisie aktorki.

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Zenka Martyniuka. Wielu będzie w szoku

Gwiazda „M jak miłość” błagała o zbadanie ojca na próżno

Samojlik podjęła się także ważnego i trudnego tematu, jak jest pomoc służby zdrowia osobom zakażonym. Gwiazda „M jak miłość” zauważa, że państwo nie jest przygotowane do walki z epidemią. Mimo jej błagań o zbadanie ojca, nikt nie chciał pomóc, nie wysłano żadnej karetki.

Wstrzymają pieniądze dla emerytów przez epidemię? Jest oświadczenie wiceministra

Nasze państwo jest do walki z tą straszną chorobą zupełnie nieprzygotowane. Tata chorował 3 tygodnie. W tym czasie miał dwie telewizyty i przepisany antybiotyk. O pozytywnym wyniku testu wykonanego we wtorek rano dowiedzieliśmy się w sobotę. W tym czasie – między wtorkiem a sobotą – odsyłano mnie, podając coraz to inne numery telefonów. Radzono czekać na wynik testu. Nikt, pomimo moich błagań, nie przyjechał taty zbadać, nie chciano przysłać karetki. Informowano mnie jedynie, że w szpitalach nie ma miejsc – napisała aktorka „M jak miłość”

Tata słabł, coraz trudniej oddychał, skarżył się na ból całego ciała. Mogłam mu towarzyszyć stojąc pod balkonem, podając jedzenie i czekając na wynik testu. Tata zmarł w niedzielę. Nie miał chorób współistniejących. Covid naprawdę zabija. Państwo nie działa – czytamy w dalszej części wpisu.

Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski znany z serialu Świat według Kiepskich, znamy powód

Aktorka „M jak miłość” musiała pochować dwie bliskie osoby

Mimo, że Samojlik nie udało się wybłagać pomocy dla najbliższych jej osób, aktorka podkreśla w swoim wpisie, że nie ocenia lekarzy.

– W moim poście nie oceniam pracy lekarzy, którzy są zupełnie bezradni wobec braku jakichkolwiek sensownych procedur. Ochrona zdrowia nie może działać dobrze, jeśli zupełnie nie działa państwo – napisała Samojlik.

Wszystkich aż wbiło w fotele. Podczas programu na żywo zsikał się na Kasię Cichopek

Wczoraj odbył się pogrzeb mojego taty Piotr Samojlik i dziadka. Chorowali na Covid 19. Dziadek zmarł w czwartek, tata w…

Opublikowany przez Natalię Samojlik Piątek, 16 października 2020

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

By Roksana Krzemińska-Samagalska #actress#girl#polishgirl#lovemylife#curlygirl

Post udostępniony przez Natalia Samojlik (@nataliasamojlik)

Podano nowe, dramatyczne informacje. Tak umierał Dariusz Gnatowski