Polacy umierają bez chorób współistniejących, padł gigantyczny rekord. Politycy apelują do was o 2 rzeczy

polacy
polacy

Polacy w ostatnich tygodniach coraz bardziej panikują w związku z nadejściem drugiej fali pandemii koronawirusa. Wszystkie media donoszą o nowych rekordach zakażeń, które padają każdego dnia. Ostatnie statystyki pokazują, że coraz więcej umierających nie ma współistniejących chorób. 

Polacy mają się czego obawiać? Przekazywane wiadomości zdecydowanie na to wskazują. Liczby, o których słyszymy, zdecydowanie nie napawają optymizmem. Dziś poinformowano nas, że w ciągu ostatniej doby odnotowaliśmy 9291 nowych przypadków zakażeń COVID-19. Biorąc pod uwagę statystyki, można stwierdzić, że prawdopodobnie najgorsze jeszcze przed nami.

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Zenka Martyniuka. Wielu będzie w szoku

W ciągu ostatnie doby odnotowano 98 zgonów. Wszystkie z tych osób miały choroby współistniejące, jednak tych, którzy zmarli tylko na koronawirusa było również dużo, ponieważ aż 9 osób. Wydawać by się mogło, że to mała liczba, jednak biorąc pod uwagę powagę sytuacji, wcale nie jest taka mała. W ciągu kolejnych dni możemy ponownie odnotować kilka takich liczb, co podsumowując, składa się już na konkretny, duży wynik.

Polacy umierają bez chorób współistniejących

W związku z tym, że sytuacja przez cały czas się rozwija, wciąż pracuje się nad tym, aby usprawnić walkę z pandemią. Niewątpliwie to, jak potoczą się dalej losy obywateli naszego kraju, zależy nie tylko od władz, ale również od samych mieszkańców Polski. Apeluje się zatem o przestrzeganie określonych obostrzeń. Wielu sceptycznie podchodzi do kwestii, chociażby maseczek, jednak dla dobra ogółu warto profilaktycznie zastosować się do zasad panujących w nowej rzeczywistości.

Niewyobrażalna tragedia. Nie żyje dwóch członków najbliższej rodziny gwiazdy "M jak miłość"

Na każdym kroku podkreśla się również, jak ważne jest zachowanie dystansu od innych ludzi. To zdaje się wciąż stanowi ogromny problem, ponieważ ludzie w kolejkach do kas wchodzą na siebie, absolutnie niczym się nie przejmując. Mimo upływu czasu wciąż trudno jest nam się oswoić z zaistniałą sytuacją, co niestety może wpływać na naszą niekorzyść.

Od samego początku pandemii zachorowało łącznie 192 539 osób w samej Polsce. Politycy apelują zatem, by Polacy mimo sceptycznego podejścia niektórych, poważnie podeszli do tego, z czym przyszło nam się mierzyć.

Wstrzymają pieniądze dla emerytów przez epidemię? Jest oświadczenie wiceministra
Prosty przepis na pyszne jesienne ciasto. Zrobisz je w godzinę