Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski znany z serialu Świat według Kiepskich, znamy powód

Świat według Kiepskich Dariusz Gnatowski

Wiadomości z ostatniej chwili okrążają właśnie media. Nie żyje Dariusz Gnatowski, którego Polacy pokochali za rolę Boczka w serialu „Świat według Kiepskich”. Wstrząsającą informację podał właśnie Polsat. 

Aktor, którego miliony Polaków pokochały za rolę Boczka w serialu Świat według Kiepskich, od lat zmagał się z cukrzycą i nadwagą. Niestety właśnie podano najgorsze możliwe wiadomości. RMF FM dotarło do informacje o tym, co najprawdopodobniej było przyczyną jego śmierci.

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Zenka Martyniuka. Wielu będzie w szoku

Nie żyje Dariusz Gnatowski, gwiazda serialu „Świat według Kiepskich”

Z walki Gnatowskiego z cukrzycą wszyscy jego fani doskonale zdawali sobie sprawę. Dariusz Gnatowski chętnie udzielał się i pomagał innym chorym.

Cukrzyca nie boli, nie daje szczególnych objawów. Natomiast jej powikłania są dramatyczne. Kiedyś podejrzewałem, że mam jakiś kłopot. Poszedłem do lekarza i dostałem tabletki. Nikt mi nie powiedział, że to jest choroba przewlekła, na którą trzeba leczyć się ciągle – mówił Dariusz Gnatowski.

Niewyobrażalna tragedia. Nie żyje dwóch członków najbliższej rodziny gwiazdy "M jak miłość"

– Ja przez przypadek dowiedziałem się o chorobie. Czułem, że coś się dzieje i spotkałem się z moim przyjacielem lekarzem, który przyniósł glukometr, zbadał mi cukier i powiedział, że powinien wysłać mnie do szpitala. Udałem się tam, ustawiłem sobie leczenie i od tego „X lat” choroba zrobiła już spustoszenie w moim organizmie – opowiadał gwiazdor Świata według Kiepskich.

Mandat na Wszystkich Świętych? Premier Morawiecki ostrzega, będą nowe obostrzenia

Przyczyny śmierci Dariusza Gnatowskiego są bardzo smutne

Dariusz Gnatowski zmarł w szpitalu Dietla w Krakowie. Informację te w rozmowie z dziennikarzami RMF FM potwierdził zastępca dyrektora szpitala Marcin Mikos. Dziennikarze RMF dotarli także do informacji, z których wynika, że aktor miał zapalenie płuc i ciężką niewydolność oddechową.

Dariusz Gnatowski w momencie śmierci miał 59 lat.

Podano nowe, dramatyczne informacje. Tak umierał Dariusz Gnatowski
Wstrzymają pieniądze dla emerytów przez epidemię? Jest oświadczenie wiceministra