Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Zenka Martyniuka. Wielu będzie w szoku

Zenek Martyniuk
Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk od ponad 30 lat jest w związku małżeńskim ze swoją ukochaną Danutą. Choć kobieta często udziela się w mediach i chętnie pokazuje się u boku znanego męża na salonach, to tak naprawdę wiemy o niej niewiele. Udało nam się dotrzeć do informacji na temat jej wykształcenia. 

Zenek Martyniuk jest ikoną muzyki disco-polo. Jego nazwisko jest doskonale znane wszystkim w naszym kraju niezależnie od tego, czy słuchają oni takiego gatunku muzyki, czy nie. Mężczyzna nie może narzekać na brak zainteresowania, co przełożyło się również na jego rodzinę. Danuta dała nam się poznać z dość kontrowersyjnej strony. Każdy z pewnością kojarzy ją z ostatnich afer związanych z ich synem i jego rozwodem.

Niewyobrażalna tragedia. Nie żyje dwóch członków najbliższej rodziny gwiazdy "M jak miłość"

Można powiedzieć, że to właśnie tym zajmowała się przez ostatnie lata. Była gospodynią ich wspólnej posiadłości, wspierała męża, wychowywała syna i dbała o ich dobre imię. Wielu twierdzi nawet, że Danuta niczym prawdziwa lwica walczy ze wszystkimi, którzy źle mówią o jej najbliższych. Mając znanego męża, tak naprawdę nigdy nie musiała pracować, jednak mimo to udało jej się zdobyć wykształcenie.

Zenek Martyniuk. Kim jest jego żona? 

Zakochani poznali się ponad 30 lat temu na jednej z modnych w tamtym czasie potańcówek. Danusia niemal od razu wpadła w oko młodemu Zenkowi, który nie zwlekał zbyt długo z tym, by okazać jej swoje zainteresowanie. Jak widać, była to miłość od pierwszego wejrzenia, ponieważ od tamtego czasu nieustannie trwają u swego boku.

Mandat na Wszystkich Świętych? Premier Morawiecki ostrzega, będą nowe obostrzenia

Danusia całe życie poświeciła na to, by być zawsze przy swoim mężu, jednak nigdy nie żałowała swojej decyzji. Ona sama z wykształcenia jest pielęgniarką. Zenek Martyniuk na zarobki nigdy nie narzekał, zatem ona wcale nie musiała pracować.

Wielu fanów króla disco-polo nie spodziewało się, że jego ukochana z zawodu jest pielęgniarką. Wyobrażacie sobie zdziwienie pacjentów leżących w szpitalu, gdyby na sale nagle weszła Danusia Martyniuk?

Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski znany z serialu Świat według Kiepskich, znamy powód
Podano nowe, dramatyczne informacje. Tak umierał Dariusz Gnatowski