Znaleźli dziecko w pudełku po pizzy. Tuż obok leżał list, jego treść rozdziera serce

dziecko
dziecko

Nie każde dziecko ma to szczęście, że rodzi się w kochającej rodzinie. Czasami życie pisze różne scenariusze, czego najlepszym przykładem jest ta skandaliczna sytuacja. Znaleziono noworodka w pudełku po pizzy na jednej z ulic. Obok niego leżał poruszający list, który napisała jego babcia. 

Dziecko zasługuje na bezwarunkową miłość, którą powinno otrzymać od swoich najbliższych. Zdarzają się przypadki, kiedy ludzie wcale nie planują posiadania pociech, a mimo wszystko one pojawiają się w ich życiu. Czasami ludzie nie mają warunków do posiadana potomstwa, chodzi tutaj między innymi o brak pieniędzy, miejsca zamieszkania czy innych czynników. Zawsze jednak można znaleźć jakieś rozwiązanie, mniej bestalskie niż te, o którym dziś wspomnimy.

Dariusz Gnatowski tuż przed śmiercią zdradził swoje największe marzenie. Córka nie zdążyła go spełnić

Aż trudno wyobrazić sobie, jak można takiego malucha zostawić na pastwę losu, tak jak było w tym przypadku. Dziecko nie jest niczemu winne, wiec, dlaczego to ono ma cierpieć? Wprawdzie ten maluch dorastając, nie będzie nic pamiętał, ale ta historia mogła skończyć się naprawdę tragicznie.

Znaleźli dziecko w pudełko po pizzy

Sytuacja ta miała miejsce w jednym z miast w Meksyku. Na ulicy leżał niemowlak zawinięty w koc i umieszczony w pudełku po pizzy. To właśnie mieszkańcy miasta Tlaltenango, o którym mowa, natknęli się na te znalezisko. Obok dziecka leżał list, który napisała jego babcia, tłumacząc, dlaczego podjęła taką decyzję.

Podano nowe, dramatyczne informacje. Tak umierał Dariusz Gnatowski

„Zaopiekuj się moim wnukiem. Moja córka zmarła podczas porodu i nie mam sposobu, aby go wesprzeć i mam nadzieję, że będzie miał lepsze życie i niech Bóg mi wybaczy” – napisała kobieta.

Mieszkańcy postanowili od razu zareagować i powiadomić o zaistniałej sytuacji opiekę społeczną. W związku z tym, małego chłopca od razu zabrano do miejscowego szpitala, gdzie wykonano mu wszystkie niezbędne badania lekarskie.

Burmistrz miasta nie przeszedł obojętnie obok tej sprawy i zadeklarował wspomagać finansowo znalezione dziecko. Pomógł również załatwić chłopcu chrzest. Maluch wkrótce będzie gotowy do adopcji, a wiele rodzin z tego miasta wyraziło chęci do zaopiekowania się chłopcem.

Z ostatniej chwili: Nie żyje Dariusz Gnatowski znany z serialu Świat według Kiepskich, znamy powód
2 listopada dniem wolnym od pracy? Jest oficjalna decyzja ministerstwa zdrowia