Tragiczne wieści dla fanów serialu „M jak miłość”. To znowu się dzieje

M jak Miłość
M jak Miłość

Fani „M jak miłość” z pewnością nie będą zachwyceni informacją, którą przekazali producenci serialu. Taka sytuacja miała miejsce już niejednokrotnie, dlatego jest nadzieja, że i tym razem uda się z nią uporać. Na razie jednak wszystko pozostaje pod znakiem zapytania. 

„M jak miłość” od lat jest jedną z najchętniej oglądanych produkcji emitowanych przez stacje TVP. Widzowie na tyle zżyli się z bohaterami, że nie wyobrażają sobie na ten moment, by kiedykolwiek zabrakło ich ulubionego serialu. Niewątpliwie branża telewizyjna, jak i wszystkie pozostałe w dobie koronawirusa są w ciężkiej sytuacji. Praca w reżimie sanitarnym nie należy do komfortowych, jednak najważniejsze jest zdrowie wszystkich na planie.

Jerzy Owsiak ma koronawirusa! Szef WOŚP z ważnym apelem do wszystkich, o tym każdy powinien pamiętać

Niestety czasami nawet mimo stosowania się do obostrzeń nie jesteśmy w stanie zaradzić temu, że dojdzie do zakażenia. Producenci popularnego serialu poinformowali, że na planie pojawił się koronawirus. Nie zdradzili jednak, kto z całej ekipy jest zakażony. Poinformowali za to, co dalej z produkcją. To może się nie spodobać fanom.

Co dalej z kreceniem nowych odcinków serialu „M jak miłość”? 

Potwierdziło się niestety najgorsze. W związku z zaistniałą sytuacją zdjęcia musiały zostać przerwane na kilka dni. Producenci informują jednak, że nie jest to pierwszy raz, kiedy koronawirus chce pokrzyżować ich plany, dlatego i tym razem zastosują podobną procedurę, jak poprzednio.

Wiemy, ile dokładnie zarobił w ubiegłym roku Rydzyk. Kwoty ścinają z nóg, wielu się wścieknie

„To nie jest pierwsza przerwa ze względu na to, że komuś w testach wychodzi wynik pozytywny. Potem ta osoba jedzie na kolejne badania i wychodzi mu, czy ma koronawirusa, czy nie ma i w zależności od tego działamy” – tłumaczą osoby odpowiedzialne za produkcje.

Po tej informacji wszyscy fani serialu „M jak miłość” z pewnością trzymają kciuki za to, by następny test na koronawirusa okazał się negatywny, a zdjęcia do najnowszych odcinków znowu mogły ruszyć. Oby nie doszło do sytuacji, w której większa ilość osób okaże się zakażona. Mamy nadzieje, że wszystko będzie w porządku, a aktorzy będą mogli jak najszybciej wrócić na plan.

Przełom ws. leku na koronawirusa. Naukowcom udało się znaleźć substancję, która całkowicie hamuje jego działanie
Wiemy, co się teraz dzieje z ojcem małej Madzi z Sosnowca. Sąsiedzi ujawniają wstrząsające fakty