Tuż przed śmiercią zrobili Gnatowskiemu test na wirusa. Lekarz przekazał nowe informacje

Polsat Dariusz Gnatowski
Dariusz Gnatowski/ screen YouTube

Polsat przekazał wczoraj tragiczną wiadomość o śmierci Dariusza Gnatowskiego. Słynny „Boczek” ze Świata według Kiepskich trafił do szpitala kilkanaście godzin przed śmiercią i był w bardzo poważnym stanie. Lekarz ujawnił właśnie nowe informacje.

Wczoraj odeszła prawdziwa ikona hitowego serialu telewizji Polsat. Dziennikarze dotarli do lekarza ze szpitala, w którym umarł Dariusz Gnatowski. Wiadomo, że tuż przed śmiercią przeprowadzony został test na obecność koronawirusa. Dziennikarze SuperExpressu nieoficjalnie ustalili, jaki był jego wynik.

Jest porozumienie rządu z Episkopatem ws. 1 listopada. Chcą ograniczyć liczbę osób na cmentarzach

Gwiazdor telewizji Polsat był w bardzo poważnym stanie

Dziennikarze SuperExpressu dotarli do Marcina Mikosa, zastępcy dyrektora Szpitala Specjalistycznego im. J. Dietla w Krakowie, do którego przewieziono Gnatowskiego kilkanaście godzin przed śmiercią.

– Mogę powiedzieć tylko, że trafił z bardzo ciężka niewydolnością oddechową, z potężnym obrzękiem i to był naprawdę bardzo ciężki stan i mimo naszego wysiłku nie udało się go uratować – powiedział dziennikarzom Mikos.

Były mąż Marty Kaczyńskiej nie mógł się powstrzymać. Wyjawia, co zrobił jego teść

Dziennikarze SuperExpressu nieoficjalnie ustalili także, że tuż przed śmiercią Gnatowskiemu zrobiono też test na obecność koronawirusa. Poinformowali, że ich wynik okazał się pozytywny. Nie wiadomo jednak, czy to właśnie wirus był przyczyną śmierci aktora.

Wojna o spadek po Annie Przybylskiej. Znajomy rodziny ujawnia wstrząsające fakty

Powszechnie wiadomo, że Gnatowski od wielu lat zmagał się z cukrzycą typu 2.

– Jestem chory na cukrzycę od 10 lat. Nie wiem, kiedy tak naprawdę się zaczęło. Potem poczułem, że coś jest nie tak i zacząłem się leczyć. Nie miałem świadomości, że cukrzyca jest przewlekłą chorobą, która rozwija się przez lata i prowadzi do poważnych skutków i powikłań – zdradził Gnatowski w rozmowie z dziennikarzami.

Dramat Małgorzaty Rozenek, jej mąż trafił do szpitala. Wiemy, w jakim jest stanie
Artykuł se.pl dotyczący koronawirusa u Dariusza Gnatowskiego
Screen artykułu SuperExpressu o koronawirusie u Dariusza Gnatowskiego
Koszmar w domu gwiazdy "Miodowych Lat". Zapadła diagnoza dużo straszniejsza niż wirus
Wiemy, co się teraz dzieje z ojcem małej Madzi z Sosnowca. Sąsiedzi ujawniają wstrząsające fakty