Wiemy, co się teraz dzieje z ojcem małej Madzi z Sosnowca. Sąsiedzi ujawniają wstrząsające fakty

Czym dziś zajmuje się tata zamordowanej Madzi z Sosnowca? Tą sprawą lata temu żyła cała Polska i mimo upływu czasu, wciąż się do niej wraca. Sąsiedzi Katarzyny i Bartka opowiedzieli o tym, jak dziś wygląda życie ojca małej dziewczynki. 

Tata zamordowanej przez matkę Madzi niewątpliwie przeżył prawdziwy dramat, którego nigdy nie wymaże z pamięci. O tej sprawie było bardzo głośno, a wszyscy wyczekiwali jakichkolwiek nowych informacji na ten temat. Początkowo mama Madzi zeznała, że jej dziecko zostało porwane. Do poszukiwań włączył się nawet detektyw Krzysztof Rutkowski. Brano pod uwagę różne scenariusze, ale niestety spośród wszystkich potwierdził się ten najgorszy.

Znaleźli dziecko w pudełku po pizzy. Tuż obok leżał list, jego treść rozdziera serce

Katarzyna W. po kilku dniach poszukiwań w końcu nie wytrzymała i postanowiła wyznać prawdę. Zeznała wtedy, że mała dziewczynka wypadła jej z rąk i uderzyła o próg w ich sypialni, co miało przyczynić się do nagłej śmierci. Sekcja zwłok wykazała jednak, że matka celowo uderzyła dzieckiem o podłogę, a gdy te przeżyło, postanowiła, że je udusi. Następnie ukryła jej ciało w parku.

Co dziś robi tata zamordowanej Madzi z Sosnowca? 

Kobieta, która dopuściła się przestępstwa, usłyszała wyrok 25 lat pozbawienia wolności. Mieszkańcy Sosnowca w rozmowie z reporterami Faktu wyznali, że według nich taka kara to zdecydowanie za mało, a za to co zrobiła, powinna dostać dożywocie. Dziennikarzom udało się również dowiedzieć, czym dziś zajmuje się Bartek, tata dziewczynki.

Dariusz Gnatowski tuż przed śmiercią zdradził swoje największe marzenie. Córka nie zdążyła go spełnić

Okazało się, że mężczyzna chcąc zapomnieć o dramatycznych wydarzeniach z przeszłości, postanowił wyjechać do Wielkiej Brytanii i tam zacząć nowe życie. Podobno czasami odwiedza jeszcze swoją siostrę, ale na stałe nie mieszka w Polsce. Tam pracuje i na nowo układa sobie życie, choć z pewnością o traumie z przeszłości trudno zapomnieć. Tata Madzi z pewnością przeszedł przez prawdziwe piekło.

Reporterzy postanowili odwiedzić także grób dziewczynki. Ich oczom ukazał się zadbany nagrobek. Podobno miejsce jej pochówku jest odwiedzane nie tylko przez rodzinę, ale również przez mieszkańców miasta, którzy chętnie zapalają znicz, by uczcić pamięć o tragicznie zamordowanym dziecku.

Były mąż Marty Kaczyńskiej nie mógł się powstrzymać. Wyjawia, co zrobił jego teść
Jest porozumienie rządu z Episkopatem ws. 1 listopada. Chcą ograniczyć liczbę osób na cmentarzach