Co wydarzy sie w dzisiejszym odcinku Top Model? Małgorzata Rozenek zaszczyci modeli swoją obecnością

top model małgorzata rozenek
top model małgorzata rozenek

Już dziś kolejny odcinek zmagań aspirujących modeli w programie „Top Model”. To, co wydarzy się w kolejnych odcinkach, zawsze jest owiane tajemnicą. Wiadomo jednak, że dziś pojawi się w nim Małgorzata Rozenek! Jaką funkcje będzie pełniła w programie? Okazuje się, że jedną z najważniejszych. 

Program „Top Model” cieszy się dużą popularnością wśród widzów. Na tym etapie większość oglądających zdążyła już wyłonić swoich faworytów, którym kibicuje, ale również tych, za którymi nie przepada. W ostatnim odcinku z programem pożegnała się Gracja Kalibabka, córka słynnego „Tulipana”. Większość widzów twierdzi, że decyzja jurorów była słuszna. Według nich dziewczyna nie wykazywała żadnych chęci do współpracy, a jedyne czym zdążyła się pochwalić to egoizm.

Mateusz Morawiecki o planie walki z pandemią. Musimy przygotować się na trzecią falę?

W każdym odcinku uczestnicy zmagają się z coraz trudniejszymi wyzwaniami, które dla wielu z nich są przełamaniem własnych lęków i słabości. Niektórzy z nich mają już na swoim koncie liczne sukcesy i wygrane konkurencje jednak są również tacy, którzy cały czas muszą walczyć o to, by pokazać, że to właśnie im należy się miejsce w tym programie.

Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku „Top Model”?

Do programu często są zapraszane gwiazdy ze świata show-biznesu, które pomagają uczestnikom w wykonywanych przez nich zadaniach. W tej edycji mieliśmy okazje zobaczyć między innymi Julie Wieniawę, która pomagała przyszłym modelom w nagiej sesji. Była również Patrycja Markowska, która towarzyszyła im podczas wybiegu na wysokościach. Uczestnicy mają zatem okazje poznać nie tylko osoby związane z branżą modelingu, ale również pozostałych celebrytów.

Tragiczne wieści dla fanów serialu "M jak miłość". To znowu się dzieje

Na końcu każdego odcinka możemy zobaczyć zapowiedź kolejnego. Zgodnie z tym, Małgorzata Rozenek wystąpi w dzisiejszym. Z pewnością, jak większość gwiazd, będzie pomagać uczestnikom w konkretnym zadaniu, jednak to niejedyne wyzwanie, jakiemu będzie musiała podołać.

Ze zdjęć, które udostępniła na swoim profilu Perfekcyjna Pani Domu, możemy wywnioskować, że wraz z mężem zasiądą na fotelach jurorskich w programie „Top Model” i to właśnie oni wraz z pozostałymi, będą odpowiedzialni za to, kto dziś odpadnie z programu. Komu kibicujecie?

Jerzy Owsiak ma koronawirusa! Szef WOŚP z ważnym apelem do wszystkich, o tym każdy powinien pamiętać
Wiemy, ile dokładnie zarobił w ubiegłym roku Rydzyk. Kwoty ścinają z nóg, wielu się wścieknie