Blanka Lipińska grzmi do Polaków: „W tym kraju nie obchodzi się Halloween!”

Blanka Lipińska
Blanka Lipińska

Blanka Lipińska postanowiła dziś przypomnieć swoim obserwatorom o tym, że w naszym kraju nie obchodzi się Halloween. Przy okazji pochwaliła się również swoją dzisiejszą metamorfozą. Nie może wyjść z podziwu, patrząc na swoje nowe włosy. Czyżby zmiana fryzury była rozpoczęciem nowego etapu w jej życiu? 

Blanka Lipińska niezmiennie jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zamieszcza prywatne zdjęcia i filmiki, na których opowiada swoim obserwatorom przykładowo o tym, jak minął jej dzień. Dziś od samego rana towarzyszył jej dobry humor, ponieważ wybierała się na wizytę do fryzjera. W związku z tym, z salonu wyszła zupełnie odmieniona i zachwycona swoim nowym wyglądem.

Zła wiadomość dla Polaków pracujących za granicą. Od soboty wchodzą nowe zasady

Z radością przyznała, że tak dobrego ciecia już dawno nie miała na swojej głowie. Zachwytom nie było końca. Mówi się, że kobieta potrzebująca zmian w swoim życiu zaczyna właśnie od włosów. Może właśnie w taki sposób autorka książki „365 dni” postanowiła oddzielić się od przeszłości i pogodzić z rozstaniem z Baronem. W swoich wywodach postanowiła również zaapelować do Polaków.

Blanka Lipińska grzmi na Instagramie, chodzi o Halloween

W naszym kraju wprawdzie nigdy nie obchodziło się tak hucznie Halloween, jak za granicą, ale jednak zawsze było to jakieś urozmaicenie. Ludzie chętnie organizowali przebierane imprezy w gronie najbliższych, a dzieciaki z radością zbierały cukierki, pukając do drzwi sąsiadów. W tym roku jednak zostało to kategorycznie zabronione, o czym postanowiła przypomnieć celebrytka.

Wirusolog przerażony sytuacją w naszym kraju. "Z samymi łóżkami to możemy burdel otworzyć"

Poinformowała swoich obserwatorów o tym, że w końcu może iść do sklepu, ponieważ minęła godzina dla seniorów, a postanowiła dziś kupić sobie dynie. Od razu zaznaczyła, że jest jej ona potrzebna w celach dekoracyjnych, jednak zagrzmiała: „Pamietajcie! W tym kraju nie obchodzi się Halloween!”.

Blanka Lipińska swoim apelem zapewne dotarła do wielu osób. Po tym, jak poinformowała, że idzie po dynie, zamieściła nagranie, na którym chwali się zakupem nowych butów. Najwidoczniej warzywniak był niedaleko butiku, wiec postanowiła przy okazji wstąpić.

Viki Gabor o kulisach sławy w młodym wieku. "Robienie kariery to nie jest łatwa i zawsze fajna rzecz"
Dramat w domu uczestników programu "Sanatorium miłości". Gerard jest w krytycznym stanie