Magda Gessler przed chwilą zamieściła dramatyczny wpis. „Stało się coś okropnego”

Magda Gessler Kuchenne rewolucje TVN aborcja

Magda Gessler przed chwilą zamieściła wpis, z którego jasno wynika, że autorka „Kuchennych rewolucji” TVN jest załamana. Gwiazda największej komercyjnej stacji nawiązała do bieżących wydarzeń w kraju.

Miliony widzów śledzą telewizyjne poczynania Magdy Gessler. Nic więc dziwnego, że kobieta może cieszyć się również potężnym gronem fanów w mediach społecznościowych. Na Facebooku i Instagramie śledzi ją łącznie kilka milionów followersów.

Do sieci trafiło zdjęcie pobitej Anny Lewandowskiej. Ze złamanym nosem i limem pod okiem wygląda strasznie

Załamana Magda Gessler o aborcji – wieszczy szereg tragedii

Jak wiadomo, dzisiejsza decyzja Trybunału Konstytucyjnego wzbudziła kontrowersje. Oznacza bowiem, że teraz w Polsce dokonanie aborcji będzie praktycznie niemożliwe. Jednak o ile wielu ostro krytykuje postawę rządu, o tyle Gessler spodziewa się, że Polki będą przechodzić katusze.

Wiemy, jak będzie wyglądał pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. To po prostu straszne

Co konkretnie napisała prowadząca „Kuchenne Rewolucje”? – Stało się coś okropnego. Za wyrok Trybunału kobiety będą płacić nieopisanym cierpieniem. Nieliczne, wybranki losu zapłacą za bilet i zabieg zagranicą – zaczęła Magda Gessler.

Dalej gwiazda TVN wyjaśnia, co miała na myśli. I robi się naprawdę dramatycznie. Czytamy bowiem, że rząd chce „uczynić z macierzyństwa męki”. To naprawdę mocna opinia restauratorki:

Ukrywali, jaki horror rozgrywa się w rodzinie Katarzyny Dowbor. Jej synowa przerwała milczenie

Zmuszanie do rodzenia istot nie mających szans na przeżycie. Skazywanie matek na patrzenie jak życie, które bez nadziei wydały na świat kona, czynienie z macierzyństwa męki, to wszystko są szalone wizje fanatyków religijnych. A na stosie ich gorliwej wiary spłoną jak zwykle kobiety – grzmi Gessler.

Jolancie Kwaśniewskiej przekazano dramatyczną informację. Pierwsza dama jest zdruzgotana

Magda Gessler o aborcji

Teściowa Małgorzaty Rozenek przerywa milczenie. Ze szczegółami ujawnia, co dzieje się z małżeństwem

Gwiazda TVN bez ogródek. Prowadząca „Kuchenne Rewolucje” zawsze pisze prosto z mostu

Pod wpisem restauratorki zdania są oczywiście podzielone. Jedni internauci przyklaskują ostrej wypowiedzi Magdy Gessler. Inni z kolei wyrażają oburzenie, że kolejna celebrytka opowiada się za zabijaniem nienarodzonych dzieci.

Przez długi czas Magda Gessler stroniła od wygłaszania kontrowersyjnych opinii o zabarwieniu politycznym. Jednakże w ostatnim okresie zmieniła nieco podejście do takiej aktywności. Regularnie wykorzystuje bowiem swoje social media do wyrażania opinii, a nawet informowania odbiorców o tym, czym mogą grozić kolejne zmiany w naszym kraju. Na krytykę z tym związaną jest raczej odporna. Zresztą Gessler nigdy nazbyt nie przejmowała się opinią innych ludzi.

Podano najnowsze informacje o stanie Maryli Rodowicz. W tle niewyobrażalne cierpienie i łzy
Po procentach totalnie jej odwaliło i pojechała do domu Dudy. Skręciła taką aferę, że aż nas zatkało
Błagają już tylko o modlitwę. Watykan przekazał smutne informacje o stanie Benedykta XVI