Teściowa Małgorzaty Rozenek przerywa milczenie. Ze szczegółami ujawnia, co dzieje się z małżeństwem

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek przebywa na kwarantannie po tym, jak u jej męża Radosława Majdana wykryto koronawirusa. Jej teściowa rzadko udziela wywiadów, jednak w końcu zdecydowała się przerwać milczenie. Ze szczegółami ujawnia, co dzieje się teraz ze słynnym małżeństwem.

Mama Radosława Majdana, Halina Majdan, przyznała, że kiedy dowiedziała się, że jej syn ma koronawirusa zamarła. Wyjawiła, że Małgorzata Rozenek przeszła niezbędne testy i przebywa obecnie na kwarantannie. W rozmowie z dziennikarzami SuperExpressu zdradziła, jaki naprawdę jest stan Radka Majdana. Piłkarz ma problemy z płucami, jednak jego stan każdego dnia ulega poprawie.

Błagają już tylko o modlitwę. Watykan przekazał smutne informacje o stanie Benedykta XVI

– Radek nas uspokoił. Nie wszystkie wyniki są tragiczne… Niektóre wychodzą, jakby nic się nie działo, a momentami coś tam jest na tych wynikach. Najpierw miał typowe przeziębienie. Potem pojawiły się kolejne objawy. Ale to nie wygląda źle. Radek mówi, że już się lepiej czuje – powiedziała pani Halina.

Podano najnowsze informacje o stanie Maryli Rodowicz. W tle niewyobrażalne cierpienie i łzy

Małgorzata Rozenek jest na kwarantannie, z daleka robi dla męża co może

Pani Halina zdradziła także, co dzieje się teraz z jej synową. Choć nie może być przy chorym mężu i odwiedzać go w szpitalu, z daleka robi dla niego, co może.

– Małgosia czuła się też troszkę chora, dopadło ją przeziębienie, ale dziś już czuje się dobrze. Miała test na koronawirusa. Dostała pełną opiekę, zwłaszcza ze względu na maluszka. Jest na kwarantannie, ale zorganizowała dostawy jedzenia dla Radka – powiedziała teściowa Rozenek.

Do sieci trafiło zdjęcie pobitej Anny Lewandowskiej. Ze złamanym nosem i limem pod okiem wygląda strasznie

Pani Halina podejrzewa, że Radek zaraził się w pracy, zauważa także, że ostatnio bardzo dużo przebywał poza domem, w przeciwieństwie do Małgorzaty, która dużo siedziała w domu, poświęcając swój czas małemu synkowi.

– Gosia tak nie jeździła po mieście jak Radek. Ze względu na maluszka dużo była w domu. On z kolei odwrotnie – przyznała pani Halina.

Po procentach totalnie jej odwaliło i pojechała do domu Dudy. Skręciła taką aferę, że aż nas zatkało
Wiemy, jak będzie wyglądał pogrzeb Dariusza Gnatowskiego. To po prostu straszne
Ukrywali, jaki horror rozgrywa się w rodzinie Katarzyny Dowbor. Jej synowa przerwała milczenie

Ciasto czekoladowo-śliwkowe zrobisz w mgnieniu oka. Koniecznie zobacz przepis