Do sieci trafiło zdjęcie pobitej Anny Lewandowskiej. Ze złamanym nosem i limem pod okiem wygląda strasznie

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska została aż tak dotkliwie pobita, że miała limo pod okiem i złamany nos. Do sieci trafiło jej zdjęcie, a fani przyznają, że z zapuchniętą twarzą i sińcem pod okiem wygląda strasznie. Sama celebrytka porównała się do przerażającego stwora z filmu „Avatar”. Widać, że dostała solidny łomot.

Anna Lewandowska chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i informacjami zarówno ze swojego życia zawodowego, jak ich rodzinnego. Jej zdjęcia zawsze jednak przedstawiają ją w perfekcyjnym wręcz stanie, idealnej stylizacji, doskonałej fryzurze i w kompletnym makijażu. Nic więc dziwnego, że kiedy do sieci trafiło zdjęcie Anny Lewandowskiej po pobiciu, wywołało ono spore poruszenie.

Ukrywali, jaki horror rozgrywa się w rodzinie Katarzyny Dowbor. Jej synowa przerwała milczenie

Anna Lewandowska została pobita, złamany nos i limo pod okiem!

Anna Lewandowska wróciła wspomnieniami do czasów swojej sportowej kariery i Mistrzostw Europy w Pradze, w których wzięła udział w 2014 roku. Przypominamy, że „Lewa” ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów w karate. Jednak wygląda na to żonie Lewandowskiego przeciwniczka musiała dość solidnie obić po twarzy, bo złamała jej nos i zrobiła limo. Zdjęcie zapuchniętej i pobitej Lewandowskiej trafiło do sieci.

Błagają już tylko o modlitwę. Watykan przekazał smutne informacje o stanie Benedykta XVI

Profil Lewandowskiej na Instagramie śledzi ponad 3 miliony fanów, którzy na co dzień widzą jej jej doskonałe życie i stosunkowo często zdjęcia jej dwóch latorośli – Klary i Laury. Zdjęcie wywołało więc nie lada poruszenie, bo wiele znanych osób zdecydowanie nie pokazałoby się publicznie w takim stanie. Fani biją jej brawo, za niesamowitą odwagę.

Anna Lewandowska na zdjęciu nie prezentuje się tak dobrze i doskonale, jak na wszystkich innych zdjęciach. Patrząc na jej zapuchniętą twarz, złamany nos i sińce pod oczami, widać, że dostała solidny łomot. Celebrytka podeszła jednak do sprawy z humorem i zdjęcie po tym, jak została pobita, zestawiła w kolarzu z kadrem z postacią z filmu Avatar.

Przepis na kotlety siekane to nasza dzisiejsza propozycja na niedzielny obiad - sprawdź koniecznie
Rossmann wprowadza wielkie zmiany, seniorzy będą wściekli. Będziecie robić zakupy inaczej

Anna Lewandowska po pobiciu

Głaszczesz kota po brzuchu? Popełniasz poważny błąd, konsekwencje mogą być straszne
Po procentach totalnie jej odwaliło i pojechała do domu Dudy. Skręciła taką aferę, że aż nas zatkało