Co się dzieje z Beatą Szydło?! Wygląda, jak cień człowieka, są niepokojące zdjęcia

Beata Szydło
Beata Szydło

Beata Szydło ostatnio postanowiła zabrać głos w sprawie obecnej sytuacji w naszym kraju. Nagranie z jej wypowiedzią w błyskawicznym tempie obiegło Internet, a internautom nie umknęło to, jak bardzo się zmieniła. Dziś wygląda zupełnie inaczej niż jeszcze kilka miesięcy wcześniej. 

Beata Szydło ostatnimi miesiącami absolutnie się nie oszczędza. Obecna sytuacja dotyczy z resztą każdego z nas. Wszyscy martwimy się o to, co będzie dalej a w związku z tym, po prostu zapominamy o relaksie i czasie dla siebie. To od razu rzuca się w oczy, patrząc na nią. Nagranie, które trafiło do sieci, wstrząsnęło internautami.

Błagają już tylko o modlitwę. Watykan przekazał smutne informacje o stanie Benedykta XVI

Kobieta apelowała, żebyśmy w tym trudnym czasie wzajemnie byli dla siebie wsparciem. Według jej wypowiedzi tylko dzięki solidarności mamy szanse na wygranie walki z pandemią. Odniosła się również do wprowadzanych obostrzeń, które według niej są jak najbardziej słuszne.

Jak dziś wygląda Beata Szydło? Można jej nie poznać

Wszystkim oglądającym jej przemówienie, bardziej niż jej słowa zapadło w pamięć to, jak bardzo się zmieniła. Kiedyś na jej twarzy nieustannie gościł uśmiech. Dziś jednak wyraźnie widać na niej zmęczenie. To zaniepokoiło wszystkich, ponieważ widać, że europosłanka dziś ma się gorzej niż kilka miesięcy wstecz.

Rusza nowa strona internetowa “Wspieraj seniora”. W jaki sposób można z niej skorzystać?

Zdecydowała się między  innymi na zmianę kolorów włosów, w których według wielu zdecydowanie lepiej się prezentuje, jednak mimo tej zmiany jej twarz nie promienieje, choć teoretycznie powinna, bo fryzura jest jaśniejsza. Zawsze była elegancko ubrana i zachwycała swoją prezencją. Dziś zdecydowanie tak nie jest.

Wielu zastanawia się, czy to wynik przepracowania i tego, że kobieta nie ma dla siebie czasu. We wszystkim należy znaleźć równowagę i pamiętać o tym, żeby wraz z dużą ilością pracy czasami pozwalać sobie na chwile relaksu. Beata Szydło postanowiła jednak nawet na moment nie zwalniać tempa i prace przełożyć nad własne zdrowie, o które w tym momencie powinniśmy dbać ze szczególną starannością.

Młodzież nie wyjdzie z domu bez opieki dorosłych. Nowe obostrzenia bulwersują społeczeństwo
Z ostatniej chwili: Zapadła decyzja ws. zamknięcia szkół i gastronomii. Jest oficjalne oświadczenie